AK Parti milletvekillerinden İlçemize Teşekkür Ziyareti 

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde AK Parti Amasya Milletvekili seçilen Mustafa Levent Karahocagil ile Hasan Çilez, Taşova ilçemize  teşekkür ziyaretinde bulundu.
AK Parti ilçe binasında partililerle bir araya gelen Karahocagil, her zaman vatandaşaların yanında , emrinde olduğunu ve kapılarının her zaman sonuna kadar açık olduğunu söyledi.
“Türkiye AK Parti ile çağ atladı. Recep Tayyip Erdoğan sadece ülkemize bir umut değildi. İslam alemine ümmete bir umut.İnşallah o umut ,o ümit sona ermedi ve büyük bir oranla, iç, dış ve şer güçlerin karşısında bu milletin ayaklanması ile o büyük lideri bu ülkenin başkanı olarak seçmesi çok önemlidir.
Çilez ise yerinden yönetimle geleceğiz, milletvekili olarak bizzat burada kaynaklarımızı neyi, nasıl harcayacağız planlamaları düzgün yaparak sorunları buradan çözmeye çalışacağız.Vatandaşın artık Ankara’ya gitmeyeceğini Ankara’nın vatandaşın ayağına geleceğini vurguladı.
“Nasıl ki, Türkiye Cumhuriyetinin yönetim sistemini el birliği ile değiştirerek Başkanlık sistemine Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçtik, milletvekillerimizin hal hareket ve tarzları da bundan sonra inşallah değişecek.
Yeni sistem artık performansımızı daha da artırmamızı sağlayacak yapısal bir dönüşümle inşallah Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yapacağız.
Seni başkan yaptırmayacağız diyenler vardı. Ancak Allah doğruların yanındaydı ve Rabbim gönlümüzün muradını verdi ve Recep Tayyip Erdoğan’ı yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı yapmayı bize nasip etti” dedi.
Ziyarette, AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, AK Parti Taşova İlçe Başkanı Tekin Sobacı, Belediye Başkanı Bayram Öztürk ve çok sayıda partili hazır bulundu.

 

Yorum Ekle