AK Partide Bayramlaşma

 

 

 

AK Parti Amasya milletvekili Sait Yüce,17 Temmuz 2015 Cuma günü saat 19.00’da partisince düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

İlçe teşkilat binasında düzenlenen bayramlaşma programına; AK Parti Amasya il başkanı Mehmet Ünek, ilçe başkanı Tekin Sobacı, Belediye başkanı Bayram Öztürk, parti yöneticileri ve partililer katıldı.

 

Herkesin Ramazan bayramını tebrik ediyor Allah daha nice güzel ve sağlıklı bayramlara kavuşmayı nasip etsin diyen Milletvekili Yüce “Geçtiğimiz hafta yapılan koalisyon ilk görüşmeleri gösterdi ki Türkiye AK Partisiz olamayacak. Bir hükümette koalisyonda kurulacaksa Ak parti ile kurulacak.

Dikkat ederseniz 7 Haziran öncesi ve sonrası muhalefet liderlerinin beyanları çok sert ve sivri idi. Şimdi o sert ve sivri beyanlar yok. Niye derseniz onlarda anladılar ve idrak ettiler ki Ak parti bir şekilde Türkiye’ye lazım Ak partisiz olmuyor olamıyor bunu gördüler. Bizlerde bu sonuçlardan çıkartacağımız derslerde var. Telafi ve tedavi edeceğimiz noktalarda var.

Önümüzdeki dönemde samimi olarak bunu deniyoruz deneyeceğiz. Samimi ve Allah rızası için gayret ediliyor ve bu gayretler sonuna kadar götürülecek. Ama olmaz ise anayasada da açık milletin önüne seçmene gidilecek ondanda bir çekincemiz yok. Yapılan anketler sonucunda bugün itibari ile yüzde kırk beş oranında oy oranımız gözüküyor” dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.