AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ İLÇE TEŞKİLATI VE PARTİLİLERLE BİRARAYA GELDİ.

     AK PARTİ  MİLLETVEKİLLERİ  İLÇE TEŞKİLATI VE PARTİLİLERLE BİRARAYA GELDİ.


 


 


        AK  Parti  Amasya Milletvekilleri , Prf.Dr.Naci Bostancı ve Dr.Avni Erdemir  ilçe  teşkilatı ve partilerle  21 Ocak 2012 Cumartesi günü parti binasında buluştu.


        İlçe kongresi sonrası ziyarete gelen AK Parti Milletvekilleri,  yeni yönetim kurulu üyelerine başarılar dilemek,ilçe sorunlarını dinlemek,2012 yılı içerisinde Taşova’ya yapılacak hizmetleri açıklamak için saat 13.30 da ilçe binasında partililerle bir araya geldi.


       İlçe yönetimi, İlçe Belediye Başkanı Özgür Özdemir ,İl Genel Meclisi üyeleri ve belde belediye başkanları ,AK Parti Gençlik kolları başkan ve üyelerinin bulunduğu kalabalık bir partilinin   katılımı ile  tanışmalar ve sorunlar dile getirildi.


       İlçe Başkanı Deniz Sümer’in hoş geldin konuşmasından  sonra İl Başkanı Hicabi Bağçuvan , açıklamalarda bulundu.Daha sonra sırası ile ilk açıklayıcı konuşmayı Avni Erdemir yaptı.Erdemir  partilere yaptığı konuşmasında ;2012  Taşova ‘ya yapılacak hizmetleri sırası ile açıklarken; Öğrenci Yurt  binasının 2 milyon ikiyüz bin liraya ihalesinin yapıldığını,Sağlık Meslek Lisesi ve Yüksek Okul binasının ihale aşamasına geldiğini söyledi.


      Prf .Dr. Naci Bostancı, Uludere olayları hakkında yaptığı açıklamalardan sonra ,CHP’ye yüklendi.Bostancı ,Muhalefet  milletvekilleri köyleri geziyor siz niçin gezmiyorsunuz diyorlar ,bizler sizlerin  adına Mecliste çalışıyoruz.  “Bizler mecliste tam kadro olarak işimizi yapıyoruz, onların işi yok geziyor” dedi.


      Toplantıda  söz isteyen Taşova Gen.Tr  editörü; “Taşova Devlet Hastanesinin Dahiyle uzmanı  kendi isteği ile  ayrıldı.3 aydır Dahiliye uzmanı  yok. 15 Ocak 2012  atamaları listesinde Taşova Devlet Hastanesi  yine yok ,Dahiliye Uzmanının yazması gerekli olan ilaçlar için hastalarımız yine yollar düştü,50 yataklı hastanemiz 25 yatak sayısına indirildi.Bu gün itibari ile 62  hasta yatıyor  bu sorun çözülecek mi ? “ şeklinde sordu.


      Milletvekili  Avni Erdemir ve Naci Bostancı bu sorunu 15 Şubat atamalarında çözüleceklerini açıklarken ,İşadamı Fuat Bursalı’nın yaptıracağı okul için teşekkür ettiler.


      Toplantı sonrası bazı hastaları ziyaret eden   AK Parti  Milletvekilleri ,Van depreminde  evlatlarını  kaybeden Türkoğlu ailesini ziyareti sonrası ilçemizden ayrıldı.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.