AK Parti Amasya Milletvekili Adayı Şimşek’ten İftar Programı

AK Parti Amasya milletvekili adayı Abdülkerim Buğra Şimşek 13 Haziran 2018 Çarşamba günü ilçe meydanında düzenlediği iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Düzenlediğimiz iftar programına katıldığınız için hepinize teşekkür ediyor hoş geldiniz diyen Şimşek;

“Başında rahmeti ile müşerref olduğumuz,ortasında marifetini hissettiğimiz  ve sonunda da dualarla uğurladığımız Ramazanı şerifimiz hayırlı ve uğurlu olsun. Rabbim bizleri bu sofrada buluşturduğu gibi inşallah bir sonraki Ramazanda da bir araya gelmeyi nasip etsin inşallah. Benim çocukluğum bu şirin ilçede geçti.Babamın görevi nedeni ile İstanbul’a, eğitim nedeni ile de yurt dışına  gitmek zorunda kaldım. Türkiye’nin birçok yerinde siyasi görevlerde bulundum. 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundum ve Cumhurbaşkanımızın onayı ile Taşovalı hemşehriniz olarak AK Partiden Amasya milletvekili adayı oldum.

Bizler Taşova’yı mecliste temsil etmek ve sahip çıkmak  istiyoruz. Siz Taşova’lı hemşehrilerimizden destek bekliyoruz. Amasya genelinde tüm siyasi partilerin tüm adayları içerisinde tek bir tane Taşova’lı aday var.Bu mesele siyaset üstü bir  meseledir ve diyorum ki Taşova vaktidir, vakit Taşova’ya sahip çıkma vaktidir, vakit Taşova’lıya sahip çıkma vaktidir. Hepinizin bayramını tebrik ediyorum”d edi.

 

 

Yorum Ekle