Amasya İtimat

ADEF YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI

Genel Başkan Turan Sayar Başkanlığında ADEF   merkezinde yapılan iştişare Toplantıda  görev dağılımı yapıldı.
İSTANBUL- Kısa adı ADEF olan Amasya dernekler federasyonu 26.12.2021 pazar günü yaptığı 13.olağan seçimli genel kurulu ardından Yeni Yönetime seçilen Turan Sayar ve ekibi ilk resmi toplantısını 07.01.2022 saat 20.00’de Alibeyköy’de bulunan hizmet merkezinde Genel Başkan Turan Sayar Başkanlığında yaptı.
Toplantıda tanışma, durum değerlendirmesi  ADEF’in yeri ve konumu, dünü,  bugünü ve de yarını konularında yönetim kurulu üyeleri söz aldı.
ADEF GÖREV DAĞILIMI /
Genel Başkan Turan Sayar
Genel Başkan Vekili Remzi Acar
Genel Sekreteri Salih Turgut
Muhasip Turgay Ünsal
Derneklerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Musa Mısırlı / Cengiz Bal / Cafer Şahin / Turan Akdeniz
Kadın Kollarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Özgül Aydın
Genel Başkan Yardımcısı: Vedat Gökçe /Lokman Gümüş / Mehmet Özarslan /Özgür Polat/ Orhan Aydın / Turgut Altunay
İVEDİLİKLE KURUMSALLIK GEREĞİ ADEF web sitesi ve Facebok sosyal paylaşım sayfalarının bir an önce aktif edilmesi  görüşüldü.
Her ayın  ilk Pazar  günü sabah ADEF merkezinde  genel toplantı, aciliyet durumuna göre de toplantıların yapılması kararlaştırıldı.
Mayıs 2022  son haftası İstanbul’da Amasya’mızın tanıtımına yönelik ilerleyen günlerde kamuoyuyla paylaşılacak olan bir projede notlara alındı.
DERNEKLERDEN SORUMLU Genel Başkan yardımcılarının organizasyonu ile  derneklerle irtibat sağlanarak ADEF  üye dernekleri ile Bölgesel toplantılar yapılması derneklerin ADEF  üye aidatlarının tahsilatı konusunda karar  alındı.
AMASYA HABER / Salih Turgut

Yorum Ekle