EĞİTİM TOPLANTISI YAPILDI

Eğitim Toplantısı Süleyman Bursalı Sağlık  Lisesinde Yapıldı
Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz başkanlığında 11 Nisan  2018  Çarşamba  günü Süleyman Bursalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı   15. Eğitim toplantısı düzenlendi.

Toplantıya Kaymakam Kurnaz’ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer,Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Bünyamin Şahin, okul idaresi ve öğretmenler  katıldı.

Toplantıda okul müdürü Fatih Ocak  tarafından okul hakkında bilgiler vermesinden sonra öğretmenler görüşlerini bildirdi.

Eğitim kalitesini yükseltmek için eğitim toplantılarını düzenlediklerini belirten Kurnaz; “Yöneticiler olarak sorumluluğumuz altındaki öğrenci ve öğretmenlerimizi yalnız bırakmadan onlara sahip çıkıp her daim hareketlerimizle ve sözlerimizle onlara rehber olalım. Biz nasıl evlat yetiştirmek istiyorsak öğrencilerimizi de öyle yetiştirmeliyiz. Onlara; sevgiyi, saygıyı, merhameti, yoksullara yardım etmeyi öğretelim. Çocuklarımıza, eğitim hayatlarının sonunda, annesine, babasına, topluma, millete ve devlete nasıl faydalı olabileceklerini öğretelim” dedi.

 

Yorum Ekle