40 YIL SONRA BİR ARAYA GELDİLER

Taşova Lisesinden 1978-1979-1980 ve 1981 eğitim ve öğretim döneminde mezun olan arkadaş gurubu 8 Nisan 2018 Pazar günü saat 10.00’da İstanbul-Eyüp Park Karadeniz Cafede kahvaltıda buluştular.
Organizasyonu düzenleyen Erdem Torun konuya ilişkin yaptığı açıklamasında ”Bizler Lise öğrencilik yıllarımızda aynı sıralarda, aynı okulun bahçesinde güzel anıları paylaştığımız tabii ki siyasi görüş yönünden ortak paydalarımız olan kardeşlerimiz ile yıllar sonra bir araya geldik. Her biri mesleğinde uzmanlaşmış her biri toplum içinde saygın illerde görevler almış  değerlerimiz . Bizler bu birliktelikleri sanal ortamda değişik zamanlarda bir araya gelerek yapmakta iken daha geniş katılımlı bir programı bugün yaptık. Beni, kırmayıp gelen arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Dayanışma etkinliğine; amasya Dernekler Federasyonu ADEF Genel Başkanı Saim Diken , ADEF eski Genel Başkanı işadam Turan Sayar, CHP Eyüp İlçe Bşk.Yardımcısı Bayram Çelik, Bir önceki dönem G.O.Paşa belediye başkan adayı Av. Kemal Aytaç, Atatürkçü Düşünce Derneği G.O.Paşa Şb.bşk .Melek Aksoy, İşadamı Ali Aytaç,Taşova’lı 78 kuşağının birçok ismi katılırken, yaklaşık kırk yıl sonra bir araya gelen arkadaş gurubu sohbet ederek, hasret giderdiler.

Yorum Ekle