EMEKLİLERİ CEZBEDEN KAMPANYA ; PROMOSYON

 

İlçemizde özel bir bankanın  5000  lira  promosyon vermesi, üzerine , kampanya büyük ilgi gördü. Kampanyanın Eylül  ayının sonuna kadar devam edeceği öğrenildi.

Emekli maaşını aldığı banka ile 3 yıllık taahhüt süresini dolduranlar veya yeni emekli olanlar, diledikleri bankaya başvuru yaparak maaşlarını taşıyabiliyorlar. Maaşlarını taşımak isteyen emeklilerin bankaya bildirimde bulunulması gerekiyor. Bu bildirim bankaların şubeleri üzerinden yapılabiliyor.

Emekli maaşı alanlara   promosyon kampanyasında  seviyeyi yükselten  özel bir banka 5 bin lirayı bulan promosyon ödemeleri nedeniyle özel bir bankanın  önünde kuyruk oluşuyor. Yine bir bankanın emeklilere  7500 lira yüksek promosyon ödeme kampanyası maaşlarını özel bankalara çekmek için saatlerce beklenen kuyruklar oluşturdu.

Maaşlarını taşıyan emeklilerin çoğunluğu, devlet bankalarından özel bankaya geçtiklerini söyleyen emekliler 5000-7500 lira az para değil kuyrukta beklemeye değiyor  ifadelerini kullandı. Kampanyanın ilaç gibi geldiği yorumu yapan emekli vatandaşlar, promosyonun yerinin şimdiden hazır olduğunu belirtti.
Kampanyadan yararlanmak isteyen emekliler mesai bitimine kadar  kuyrukta  bekleseler de işlemlerini yaptırmadan ayrılmıyor.

Eylül ayı  sonuna kadar maaşını üç yıl bankadan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecek. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlıyor.

Yorum Ekle