YAZARLARIMIZ TOKAT KİTAP FUARINI ZİYARET ETTİ

Eğitimci – Şair -Yazar, Dünya Yazarlar ve Aydınlar Derneği Başkanı, gazetemiz köşe yazarı  Osman BAŞ, 3. Tokat Belediyesi- Kitap Günlerinde 4-5 Ekim 2019  günleri okuyucuları ile buluşup, Çizgi  kitap fuarında kitaplarını imzaladı.

28 Eylül 2019 günü başlayan Tokat Kitap Fuarı 6 Ekim Pazar günü  sona erecek. Kitap Fuarı’nda 80 Yayınevi 50 yazar okurlarıyla buluştu. 50 yazardan biri de Tokatlı kıymetli isimlerden, gazetemiz köşe yazarı, Dünya Yazarlar ve Aydınlar Derneği Başkanı Osman Baş’ın 5 Ekim 2019 Cumartesi günü ziyaretçileri vardı.

Gazetemizin Başyazarımız Naci Konyar, Eğitimci-Yazarımız Abdullah Seçkin ve Editörümüz Ahmet Günaydın 3. Tokat Kitap Fuarını ziyaret ederek, yayınlanmış 16 eseri bulunan Osman Baş’a destek verdiler. 5 eseri ile kitap fuarında yer alan “Delitay” şiir ve “Firuzan” deneme kitapları bu yıl ilk kez Tokat Kitap Fuarında okuruyla buluşturan Baş, bu iki kitabının yanı sıra Har-ı Bülbül, Vakit Vuslat Diyor ve Necesen Yahsısan mı? kitaplarını okurları için imzaladı. 

Yorum Ekle