Vali Varol’dan Şehit Ailesi ve Kıbrıs Gazisine Ziyaret

Amasya Valisi Dr. Osman Varol, 17 Aralık 2019 Salı günü bir dizi ziyaretlerde bulunduğu ilçemizde Şehidimiz İlyas Öztürk’ün Taşova ilçemizde yaşayan ailesini ziyaret etti.

Aziz Şehidimizin babası Bahattin Öztürk ve kardeşlerinin hal ve hatırını soran Vali Varol, vatanımız uğruna can veren bütün yiğitlerimizin daima gönüllerimizde yaşayacağını belirterek milletimizin şehit ile gazilerimize minnet duyduğunu ifade etti.

Bahattin Öztürk, Taşova Kaymakamı Mustafa Berk Çelik ile ilçe yöneticilerinin de yer aldığı ziyarette her fırsatta şehitlerimizin ailelerine ve gazilerimize ev ziyaretleri gerçekleştiren ve kapısının kendilerine her daim açık olduğunu vurgulayan Vali Varol’a yakın ilgisi dolayısıyla teşekkür etti.

Vali Varol, ziyaret sonrası karşılaştığı çocuklara hediyeler verdi.

Amasya Valisi Dr. Osman Varol, aynı gün ilçemizde  yapan Kıbrıs Gazisi Fahrettin Tümer’i de ziyaret etti.

Vali Varol, evli ve iki çocuk babası Gazi Fahrettin Tümer ile sohbet ederek herhangi bir sorunları olduğu takdirde kapısının her zaman açık olduğunu belirterek, vatanımız uğruna fedakârca görev yaparken gazilik unvanına erişen gazilerimiz ile canını feda eden aziz şehitlerimize milletimizin şükran ve minnet duyduğunu ifade etti.

Fahrettin Tümer, Vali Varol’a ilimizdeki şehitlerimizin aileleri ve gazilerimizle yakından ilgilenmesi ile ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.

Her iki ziyarette de, ilçemiz Kaymakamı Mustafa Berk Çelik, Vali Varol’a refakat etti.

Yorum Ekle