Vali Masatlı, Uluköy ve Alpaslan köylerini ziyaret etti

Vali Mustafa Masatlı, ilçemize bağlı Uluköy ve Alpaslan köylerimizde İl Özel İdaresi ekipleri tarafından yapılmakta olan çalışmaları yerinde inceledi.

Uluköy ve Alpaslan köylerindeki vatandaşlarla yakından ilgilenen Vali Masatlı, köy muhtarı ve altyapı çalışmalarını yapan İl Özel İdaresi ve firma yetkililerinden uygulanan hizmetler konusunda sohbet etti Vali Masatlı, “Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarımızı var gücümüzle devam ettiriyoruz. Gönülleri buluşturan yollar inşa etmeyi sürdürüyoruz. Amasya’mızın kazanımlarına katkı sağlamak için devamlı çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Uluköy’e ziyarette bulunan Vali Masatlı, burada İl Özel İdaresi ve KÖYDES kaynakları ile yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, Alpaslan köyünde de vatandaşlarla bir araya geldi.

Köydeki birinci ve ikinci kat asfalt, içme suyu, kanalizasyon, kilitli parke taşı, menfez, stabilize, sulama kanalları gibi yatırımları yerinde inceleyen Vali  Masatlı: “İl Özel İdaremizin kaynakları ve KÖYDES’in yatırımı ile köylerimizin altyapısı için planlanan çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın yaşamlarını ve hayatlarını kolaylaştırmak için başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetimizin çalışma, destek ve talimatlarıyla elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Çalışmalarımızda sahada bize destek veren ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Vali Çelik’e ilçemiz Kaymakamı Mustafa Berk Çelik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdin Acar, İl Genel meclisi üyeleri ve diğer yetkililer eşlik ettiler.

Yorum Ekle