Amasya İtimat

TOKSOY’dan COŞKULU KONGRE

Taşova Orman Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Yardımlaşma  Toksoy Derneği 13.  olağan kongresini 24 Şubat Perşembe günü saat 15.30’da  Taşova dernek  binasında yapıldı.

Kongreye; Taşova Kaymakamı Ahmet Gökcecik, Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ömer Özalp, İl genel meclisi üyeleri : Deniz Sümer, Duran Yeter, Ahmet Öz, Taşova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mahmut Temiz,  orman köyleri muhtarları ve dernek üyeleri katıldılar. TOKSOY Başkanı Kazım Özdemir’in açış konuşmasından sonra Kaymakam  Ahmet Gökcecik, Belediye Başkanı Bayram Öztürk, İl Genel Meclisi Üyesi Duran Yeter birer konuşma yaptılar.

Çeyrek asırı geride bırakan TOKSOY’a bağlı köy muhtarlarına plaket takdim edildi. Divan Başkanlığına: Yusuf Koca, katip üyeliklere: Duran Yeter ve Mehmet Duman seçilirken, gündem maddelerinin ibrasından sonra seçimlere geçildi.

TOKSOY Kadın Kolları Başkanlığına: Fatma Köktepe Kılıç getirilirken, Kongrede tek aday olan Kazım Özdemir yeniden başkan olarak seçildi. Yönetim Kurulu asıl üyeliklerine: Enver Yersel, Yaşar Dikmen, Sebahattin Şehri, Fikret Temiz, Denetleme kurulu asıl üyeliklerine: Şinasi Şenel, Ramiz Uyar ve Mehmet Pasun seçildiler.

Yorum Ekle