Taşova Milli Eğitim Müdürü İl Şampiyonu Olan Sporcuları Kabul Etti

0

Taşova Milli Eğitim Müdürü İl Şampiyonu Olan Sporcuları Kabul Etti

Taşova Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer İl Genelinde yapılan Ortaokullar arası spor müsabakalarında 6 dalda il birincisi olan Atatürk Ortaokulu sporcularını makamında kabul etti.

Okul Müdürü Saffet Bol ve Beden eğitimi öğretmeni Okan Aydın’dan yapılan yarışmalar ve elde edilen dereceler hakkında bilgi alan Tümer,

Atatürk Ortaokulumuz il genelinde yapılan okullar arası spor müsabakalarında dokuz branşın altı tanesinde il birincisi olarak büyük başarı elde etmişlerdir. Hangi alanda çalışırsanız en iyisini yapmaya ve yakalamaya çalışın. Başarı tesadüfi değildir. Başarıyı elde etmek için düzenli çalışmak olmazsa olmazlardandır.

Spor yapmanın insanı olgunlaştırdığına dikkat çeken Mustafa Tümer, “Spor insanı hem olgunlaştırır hem de sakinleştirir. Hayata daha farklı bir açıdan ve pencereden bakmanıza neden olur. Geleceğe hazırlanmanızda sporun çok büyük kazanımları olacaktır” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberCENAZEYE GİDERKEN KAZA YAPTI 6 KİŞİ YARALANDI
Sonraki haberİNSANLIĞINI YİTİRECEK MİSİN?
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovapdfhaber05?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581