TAŞOVA İMAM-HATİPLİLER TUZLA’DA BULUŞTU..

TAŞİMDER (Taşova İmam Hatipliler Derneği)’nin İstanbul’daki üyelerinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği kahvaltı programı 19 Ocak 2020 Pazar günü saat 10.00’da Tuzla Mahidan Bahçe’de gerçekleştirildi.

TAŞİMDER üyesi ve Taşova İmam Hatip Lisesi mezunlarından Zikri Ulutaş, Kahvaltı programına ev sahipliği yaptı. Kahvaltı programına; Taşova’dan TAŞİMDER Başkanı Ömer Faruk Gültekin ve Yönetim Kurulu üyesi Muammer Öztürk, Kastamonu’dan Adem Hızel, Ekrem Veren, Gebze’den Celal Binici, Düzce’den Ahmet Şentürk ve İstanbul’da ikamet eden dernek üyeleri katıldı.

Toplantı; Zikri Ulutaş’ın katılımcılara selamlama konuşması ile başladı. Daha sonra TAŞİMDER Başkanı Ömer Faruk Gültekin’in selamlama ve bilgilendirme konuşması ile devam etti. Katılımcılar organizeden memnuniyetlerini dile getirilen, üyelerin birbiri ile buluşma ve görüşmesine imkan sağlayan program çok güzel anların yaşanmasına ve anıların tazelenmesine vesile oldu. Bir sonraki programda tekrar buluşmak dilekleri toplantı sona erdi.

Yorum Ekle