SERCAN ŞENEL SİNOP MAÇINDAN GALİBİYET BEKLİYOR

tasova_yibo_erzurumdan_galip_donmek_istiyor_h1754

Taşova Yibo Antrenörü Şenel “Ligin İkinci Yarısına Galibiyetle Başlamak İstiyoruz”

Hentbol erkekler 1. Lig A klasman grubunda mücadele  eden Taşova Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO) spor takım antrenörü Sercan Şenel  20 Ocakta başlayacak olan ligin ikinci yarısına kendi sahalarında oynayacakları Sinop Eğitin Spor maçından galip gelip ligin ikinci yarısına galibiyetle başlamak istediklerini belirtti.

Takım antrenörü Şenel  yaptığı açıklamada  “Bu hafta sonu başlayacak olan Hentbol erkekler 1. Lig A klasman grubu 2. Yarı maçlarının tüm takımlarımıza ve hentbol ailesine hayırlı olmasını diliyorum. Taşova Yibo olarak 1.lig A klasmanında ilk yılımız olmasına rağmen başarılı olduk ve şu an ligin ilk yarısını üçüncü sırada tamamladık. Yeni yaptığımız transferlerle takımımıza takviye yaptık ve bir ilki gerçekleştirip ilk yılımızda süper lige çıkmak istiyoruz.

Hafta sonu kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız ligin ikinci yarısının ilk maçı olan Sinop Eğitim Spor maçını kazanıp ligin ikinci yarısına galibiyetle başlamak istiyoruz. Hafta boyunca yapmış olduğumuz çalışmalar da tüm planlarımızı bu maçı kazanmak üzerine kurduk ve bu zorlu maçı bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan büyük taraftarlarımızın da desteği  ile kazanıp ligin üst sıralarındaki yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz ”diyerek tüm taraftarları pazar günü oynanacak maça davet etti.

Yorum Ekle