ŞAHİNLER DERNEĞİ DESTANI…

İstanbul’da faaliyet gösteren Şahinler Köyü Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği olağanüstü genel kurul toplantısı 23 Şubat 2020 Pazar günü dernek merkezinde gerçekleştirildi.

Mevcut başkan Celal Sönmez başkanlığında 4 yıllık süre içerisinde derneğe ait yer satın alınarak, bir çok güzel etkinliğe imza atılmıştı.

23 Şubat 2020 Pazar günü yapılacak kongrede aday olmayacağını açıklayan Sönmez, yapılan kongrede nöbeti Recep Bayram’a devrederken, derneğin sosyal medya paylaşımlarını yapan çalışkan yönetim kurulu üyesi Mustafa Şenol Denetleme Kurulu Başkanı oldu. Şahinler sporun antrenörlüğünü de yapan fedakar yönetim kurulu üyesi Hakkı Biçer Derneğin Başkan yardımcılığına seçildi,

Divan Kurulu Başkanlığını: Sefer Coşkun Kâtip üyeliklerini Metin Toplu ve Abdullah Kağnıcı’nın yaptığı kongrede saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunmasından sonra gündem maddeleri icra edildi. Önceki Dernek Başkanı Celal Sönmez duygu yüklü bir teşekkür konuşması yaptıktan sonra seçimlere geçildi. Tek listenin olduğu ve şölen havasında geçen kongrede yeni yönetim ve denetleme kurulu şu isimlerden oluştu;Derneğin bu aşamaya gelmesinde büyük emeği geçen Ak Parti Beyliküzü İlçe Başkanı Dilaver Sargın, İBB Daire Başkanı Abdullah Yücel, Turgay Berber, Ömer Buğalıdüzü ve diğer isimsiz kahramanları tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Yorum Ekle