MHP İLÇE BAŞKANI ASLAN BERBER ARTIK SABRIMIZ KALMADI DEDİ

MHP İLÇE BAŞKANI ASLAN BERBER ARTIK SABRIMIZ  KALMADI DEDİ


 


        Amasya Taşova İlçesi M.H.P ilçe Başkanı Aslan Berber Her gün birliğimize, dirliğimize, varlığımıza yönelik hain saldırılar karşısında sabrımız kalmadığını söyledi. 


       Başkan Berber  mevcut iktidarın;”Komşu ülkelerin içişlerine müdahale yerine ülkemizdeki akan kanı bir an önce durdurmalıdır “dedi.

      Taşova ilçesi M.H.P İlçe Başkanı Aslan Berber ;”Bilinmelidir dün savaş meydanlarında Türk’ün bileğini bükemeyen mihrakların, bugün yerli işbirlikçileriyle mesafe almaya çabalamaları beyhude olduğu kadar sonuçsuz kalmaya da mahkûm olacaktır. Menfaat ağının cazibesine kapılmış olan.Emperyalist çevrelerin yanında hizalanarak onların içte ve dışta dayatmalarına boyun eğenler için tarih bir gün tekerrür edecek, ancak son pişmanlık fayda etmeyecektir.MHP Taşova ilçe Başkanı  Aslan Berber .Büyük Türk milleti için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve minnet duygularımla anıyorum.”dedi.


         Manevi huzurlarında, aziz milletimizin ve bütün kahramanlarımızın mukaddes hatıralarını yâd ediyor, en derin hürmet, hayranlık ve sadakat hislerimle Cenab-ı Allahtan rahmet diliyorum.


       

Yorum Ekle