MERHUM ÖĞRETMEN REMZİ ERYURT RUHUNA

 Merhum Remzi Eryurt hocayı uzun yıllar öğretmenlik yaptığı okulu unutmadı.

Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri tarafından İmam Hatip Lisesine uzun süre hizmet etmiş, Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdür Baş Yardımcısı ve Yeşilırmak Çok Programlı Lisesi Müdür Vekili, Taşova’nın tanıdık siması, Merhum Remzi Eryurt’un ruhuna 24/12/2014 Çarşamba günü akşamı Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu çok amaçlı salonunda Kur’an-ı Kerim tilaveti ve mevlit programı düzenlendi.

Programın açılışını Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Kemal Vehbi Onay, programın amacını ve program akışını açıklayarak yaptı. Arkasından görevli öğrenciler Kur’an-ı Kerim’den aşırlar ve sureler okuyup ilahiler söylediler. Program öğrencinin duasıyla sona erdi.

Program sonrası öğrencilere ve programa katılan misafirlere okul tarafından yemek ve Merhum Remzi Eryurt’un ailesi tarafından kurabiye ve içecek ikram edildi.

Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hamit Yıldırım, İmam Hatip Lisesinde beraber çalıştığı öğretmen arkadaşları ve İmam Hatip Lisesinde hizmet yapan öğretmenler, personel ve öğrenciler, ayriyeten merhumun eşi ile kızı Sümeyye katıldılar.

Merhumun ailesi ve katılımcılar, programı tertip eden idareci ve öğretmenlere, okul personeline ve programda hizmeti geçen öğrencilere, programa iştirak eden vefakar arkadaşlarına teşekkür ettiler.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberSÜPER GENÇLER LİGİ BAŞLADI, SONUÇLAR
Sonraki haberESENÇAY ORTAOKUL MÜDÜRLÜĞÜNE ORHAN KELEŞ ATANDI
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581