Amasya İtimat

MERHUM MİLLETVEKİLİ VEHBİ MEŞHUR ANISINA BARIŞ VE SEVGİ ORMANI

     CHP  Amasya Milletvekili Alpaslan Kasabası doğumlu merhum Vehbi Meşhur anısına ,Amasya İl Teşkilatı ve Taşova Teşkilatı “Vehbi Meşhur Barış ve Sevgi Hatıra Ormanı” na  fidan dikti.

    Geçtiğimiz yılı hayatını kaybeden 14-15 ve 16 .dönemleri CHP Amasya Milletvekilliği yapan Vehbi Meşhur anısına Amasya İl teşkilatı ve Taşova İlçe Teşkilatı 14 Nisan 2013 Pazar günü Kırkharman köyü ile Çaydibi köyü arasında, Bağırsak Deresi Mevkiinde hatıra ormanını oluşturdu.

     Vehbi Meşhur Barış ve Sevgi Hatıra Ormanı  fidan dikme törenine  CHP Amasya İl Başkanı Hüseyin Turan ve yönetimi,Merkez İlçe Başkanı Reşat Karagöz,Kadın Kolları Başkanı Vijdan Karaboyun,Taşova İlçe Başkanı Ömer Özalp ve yönetimi, Boraboy Belediye Başkanı Hamza Döner,Belevi Belediye Başkanı Ahmet Alan, Merhum Vehbi Meşhur’un ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı.

     Hatıra ormanına fidan dikme töreninde  İl Başkanı Hüseyin Turan ve Vehbi Meşhur’ ın oğlu Mustafa Kemal Meşhur birer konuşma yaptılar.  450 adet çam fidanın dikilmesi ile program sona erdi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.