Amasya İtimat

Katılımevim ile Taksitle Araba Sahibi Olun

Günümüz şartlarında araba sahibi olmak temel ihtiyaçlar arasında yerini alır. Büyük şehirlerin kalabalığından sıyrılarak özel araçla yolculuk etmenin kolay olmasının yanında acil durumlarda araç bulma derdine düşmemek için araba sahibi olmak gerekli bir ihtiyaç olmaya başlamıştır. Katılımevim, araba almak isteyen kişilere bankaların yüksek faizli kredilerine mecbur bırakmadan araba alma imkânı sunan bir şirkettir. Araba almak istiyorsanız bütçeniz ne olursa olsun sizlere kapılarını açan tasarruflu finansman yöntemlerine dâhil olup araba sahibi olabilirsiniz.

İnsanlar araba almanın zor olduğunu düşünse de Katılımevim taksitle araba almak isteyenlere gerekli şartları sağlayıp istedikleri arabaya kavuşmalarını sağlar. Kurulduğu günden bugüne insanlar tarafından güven duyulan şirket olarak varlığını sürdürmeye devam eden Katılımevim, “Önce İnsan” misyonuyla yola çıktığı andan itibaren insanların yanında yer alan bir politika izler. Katılımevim ile Türkiye’nin her yerinden binlerce kişi vade farkı ödemeden taksitle araba sahibi oldu. Siz de faiz ve peşinat ödemek istemiyorsanız ister Katılımevim şubelerine gelerek isterseniz telefonla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Peki, Katılımevim’in sizlere sunduğu taksitle araba alma nedir? Gelin detaylarını inceleyelim.

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Etrafınızdaki insanlardan “Taksitle araba al” cümlesini mutlaka duymuşsunuzdur. Bankadan aldığınız kredinin yüksek faiz oranları da kişilerin bütçesinin üstüne çıktığı için taksitle araba alma hayalleri de bir sonraki bahara ertelenir. Katılımevim, araba almak isteyenlerin hayallerinin bir sonraki bahara ertelenmemesi için çalışmalar yapıp Kişiye Özel Plan ve Çekilişli Plan ile taksitle araba sahibi olmanın yolunu açar. Katılımevim, tasarruflu finansman yöntemleri ile sizlere uygun sunduğu fırsatlarla peşinat ödemeden taksitle araba sahibi olabilirsiniz.

Taksitle araba almak size birçok avantaj sağlar. Bu avantajlar arasında:

  • Faize girmeden taksit ödeme imkanı
  • Peşinatsız tasarruf ödeme yöntemlerine dahil olma
  • Dilediğiniz sıfır araca veya ikinci el araca sahip olma imkanı
  • Bütçenize uygun olarak finans destek tutarını belirleme
  • Hayat sigortası ve dosya masrafı gibi ödemeler yapmama
  • Taksitlerinizi ödemekte güçlük yaşadığınız vakit taksitleri dondurma imkanı

Katılımevim ile iletişime geçip Türkiye’nin güven duyduğu bir firmayla bütçenize uygun ödeme seçeneklerini belirleyerek araba sahibi olabilirsiniz.

Yorum Ekle