İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI ZİYARETE BAŞLADI

Genel seçim tarihinin 14 Mayıs 2023 olarak açıklanmasının ardından siyasi partilerde milletvekilliği aday adaylığı açıklamaları da üst üste gelmeye başladı.

Siyasi partilerin milletvekili adaylığı şartlarını da açıklamasının ardından aday adaylıkları da gerek sosyal medya üzerinden gerekse partiye yapılan müracaatlardaki basın açıklamalarıyla yapılıyor. İYİ Parti Amasya  Milletvekili Aday adayı  Dr. Turan Gurdoğan beraberinde Hasan Gültekin ve Mustafa Karaöz ile birlikte 15 Mart 2023 Çarşamba günü İYİ Parti ilçe teşkilatını ziyaret etti.

İlçe yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Aday adayı Gürdoğan ;  “İYİ Tarım, İyi Üretim, İYİ Gelecek”  sloganı ile yola çıktığını, Genel merkezimizin ve sizlerin de teveccühü ile aday olursam, Allah nasip eder seçilirsem  özellikle Tarım politikasında “Devlet Köye Geri Dönecek” en büyük idealim olacaktır. Deneyimlerimi ve bilgi birikimimi  İYİ Parti çatısı altında sizlere hizmet etmekten gurur duyacağım “ dedi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Salih Aşçı; Hayırlı uğurlu olun dileklerini ilettikten sonra ”Ülkemiz bir tarım ülkesidir. Böylesine birikimli ve deneyimli, üretken liyakat sahibi vekilleri  parlamentoda İYİ Parti  çatısı altında görmekten gurur duyarız.” dedi.

 

 

Yorum Ekle