İLK VE SON FIRSAT videosunu izleyin..

                 İLK VE SON FIRSAT

            

   Altındağ Alg İnşaat San.tic.ltd.şti Amasya/Taşova’nın güzide yerlerinden İlçeye hakim   Tepe Mahallesinde yapmakta olduğu “Altın Sitesi “ konutları 9/mayıs/2012 tarihinde temeli atıldıktan sonra hızla inşaatı devam ediyor.

     Şirket Yönetim kurulu başkanı Peyami Altındağ yaptığı açıklamada;

“Birinci periyot A-1 A-2 A-3 , 30/03/2013 tarihinde teslim etme gayreti içerisindeyiz. İkinci  periyot A-5 B-1 B-2 blokların temelleri atılmış katlar çıkmaya başlamıştır. Firma İŞ BANKASI genel müdürlüğüyle yapmış olduğu proje kredisi (NA TAMAM) kredisi ile İŞ Bankası desteği ile  ev sahibi yapmaya devam etmektedir. İnşaatımız Radia temel ,Meltem Yapı denetim tarafından denetlenmektedir.”dedi.

     Açıklamalarını sürdüren Altındağ;”  Z-2 raporu ile sağlam bir zemin üzerine temelleri atılmıştır. Biz firma olarak dairelerimiz 143 m2 bütün binalarımız simetriktir. Örnek dairemizi  gelip görenler teşekkür ediyor.

      Altındağ İnşaat Firma sahibi Peyami Altındağ yapımı hızla süren “Altın Site” evleri  ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarda bir ilki daha gerçekleştiriyoruz;

   “Altın Site Evlerinden  “ konut alan müşteriye çekiliş yapılarak otomobil vereceklerini ifade etti. Altındağ,  Bizden daire alan her müşterimize bir kupon vereceğiz.  Anahtar teslimi töreninde  çekiliş yaparak konut sahibine birde araba vererek , İki anahtar sahibi yapacağız.” dedi.

     Daha önce de açıkladığım gibi projemizde taahhüt ettiklerimizi gerçekleştirerek huzurlu bir yaşam alanı yaratacağız. Müşterilerimizin talepleri bizleri son derece memnun ediyor.hazırladığımız örnek daireyi gezenler teşekkür ederek ayrılıyor.Bir müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

      Şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzak, doğa ile iç içe Taşova’ya hakim ,tertemiz hava ,ideal bir yaşam merkezi Taşova’da hayata geçiyor. Şimdiye kadar yapmış  oldukları çalışmalarla herkesin beğenisini kazanan yapılar inşa eden Altındağ İnşaat 330 Konutluk bu muhteşem projenin Taşova halkı için önemli bir fırsat olduğunu söylüyor.

      Eğer siz hala ev sahibi olamadıysanız çözüm çok kolay sizlere uygun fiyatlarla “Altın Site Evleri“Taşova’da sizleri bekliyor.

 

   

    Tel: 0358 312 36 85 –0356 715 48 11

    GSM: 0541 618 79 09 – 0530 304 69 14

   

Yorum Ekle