ESENÇAY GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİNDE BAŞKAN DEĞİŞTİ

Ankara’da faaliyet gösteren Esençay Gönüllüleri Derneği 2. olağan genel kurul toplantısını 20 Ekim 2019 Pazar günü saat 13.00’de dernek merkezinde gerçekleştirdi.

Genel kurulun divan başkanlığına İbrahim Gündüz, Başkan vekilliğine Osman Önder ile Yazman olarak Ozan Akyüz’ün seçildiği kongrede 1 dönem yönetim kurulu başkanı Serkan Akyüz bir konuşma yaptı: ”Derneğimiz 2016 Ekim ayında kurulmuştur. Kuruluştan bugüne kadar derneğimizi daha iyi yerlere getirebilmek adına yönetim kurulumuz ile çok iyi işler yaptığımızı düşünüyorum. Kimse unutmasın ki bu bir bayrak yarışıdır. Yeni yönetim kurulu ile omuz omuza vererek derneğimizin amacı doğrultusunda daha yeni faaliyetler yapmaya devam edeceğiz. 2. dönem yeni yönetim kurulu başkanı olarak İlhami Arslan abimize yetki verilmiştir. İnşallah bu dönem de derneğimiz, köyümüz ve köylümüz adına hayırlı bir dönem olur. Ben herkesin huzurunda tüm üyelerimiz adına helallik almak istiyorum, benden yana ne hakkım varsa helal olsun” dedi.
Yeni yönetim kurulu başkanı İlhami Arslan konuşmasında: Derneğimiz bu güne kadar gelmiş olduğu yeri bellidir. Önceki dönem yönetim kuruluna ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Derneğimizi bundan sonrada aynı özveri ve azimle daha iyi yerlere getirme hedefindeyiz. İnşallah bu işleri de değerli yönetim kurulu ve üyelerimizle başaracağız. Derneğimize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Sizlerin huzurunda 1. dönem yönetim kurulu başkanı Serkan Akyüz’e bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı plaketini takdim etmek istiyorum” dedi.

Yeni yönetim kuruluna İlhami Arslan, Mehmet Akbaş, Aydın Üstün , Ali Kaya, Serkan Akyüz ve Ercan Kara seçildiler.

Yeni yönetimi kutluyor, başarılar diliyoruz.

Yorum Ekle