Duy Beni Dizisinin Konusu Ne?

Kendine özgü bir konusu bulunan Duy Beni dizisi, tam anlamıyla gençlerin hayatına dokunan bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizide yer alan Ekim karakteri; lise öğrencisi olan bir genç kız olmakla birlikte Ekim, orta sınıf olarak kabul edilen bir mahallede yaşamaktadır. Ancak kahramanımız bir sahan evden okula giderken hiç de beklenmedik bir olay yaşanacaktır. Bu olay onun hayatını neredeyse altüst edecektir. Çünkü kahramanımızın başına çok trajik bir olay gelecektir.

Ekim’in hayatını altüst eden trajik olay sonrasında Ekim artık eskisi gibi olamayacaktır. Neden mi? Çünkü Ekim’in gözleri önünde onun en yakın arkadaşı olan Leyla’ya araba çarpacaktır. Üstelik Leyla’ya çarpan araba kazadan sonra durmayacaktır. Bununla birlikte Leyla’ya çarpan araba mahalleye yakın bir konumda yer alan bir kolejin bahçesine kaçacaktır. Ancak daha sonra bir şekilde bu araç sırra kadem basınca olaylar artık bambaşka bir hal alacaktır.

Duy Beni Dizisinin Oyucularında Kimler Var?

Romantik gençlik dizisi olarak karşımıza çıkan Duy Beni dizisi, oyuncu performansıyla göz doldurmaktadır. Bu kapsamda dizide; Berk Hakman, Rabia Soytürk ve Caner Topçu rol almaktadır. Ayrıca Duy Beni dizisinde Durul Bazan, Murat Daltaban ve Helin Kandemir oyuncuklarıyla göz doldurmaktadır. Bununla birlikte Duy Beni dizisinin oyuncu kadrosunun içerisinde Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin ve Aytaç Uşun isimler de bulunmaktadır.

Duy Beni dizisi oyuncuları söz konusu olduğu zaman Meltem Akçöl, Alper Atak ve Bedia Ener akla ilk gelen seçenekler arasında bulunmaktadır. Ayrıca Hamdi Alp, Utku Coşkun ve Taha Bora Elkoca ile Gökçe Güneş Doğrusöz de bu dizide yer alan oyuncular arasında bulunmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında Duy Beni dizisinin son zamanlarda oyuncu performansıyla da dikkatleri üzerine çektiğini rahatlıkla ifade edebiliriz.

Duy Beni Son Bölüm İzle Platformu

Günümüz itibariyle Duy Beni dizisini online platformlar vasıtasıyla izlemeniz mümkün olmaktadır. Bundan dolayıdır ki son zamanlarda Duy Beni son bölüm izle platformları aracılığıyla bu güzel diziyi seyretmeyi isteyenlerin sayısının günden güne artış gösterdiğini rahatlıkla ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Kaynak: https://tvdiziler.co/dizi/duy-beni-son-bolum-izle-08 Duy beni son bölüm izle

Yorum Ekle