DÖRT BÜYÜK TAKIMIN FORMALARI İLE FARKINDALIK.

Renklerin kardeşliğiyle bir araya gelen çocuklar özel bir gün daha yaşadı.

Atatürk Ortaokulu’nun bahçesinde toplanan çocuklara tek tek tuttukları takımın formasını hediye edildi.

İyilik Hareketi öncüsü eski TGRT FM Radyo Programcısı ve Şair Kasım Alper Özdemir, “İyilik Hareketimiz devam ediyor. ‘Çocukların olduğu her yer bir cennettir’ parolasıyla biz yolumuza devam ediyoruz.

Bugün de Taşova’mızda Yemişen mahallesinin çok kıymetli çocuklarıyla buluştuk.

Çocuklarımızla beraber sevgiyi paylaştık. Onların bizden forma istekleri vardı. Fenerbahçe’miz, Galatasaray’ımız, Beşiktaş’ımız, Trabzonspor’umuz Türkiye’nin bir çok güzide kulüplerinin formalarını çocuklara hediye ettik.

Herhalde onları da mutlu ettik. Tabii ki çocuklarımız bizim geleceğimiz, ülkemizin geleceği, vatanımızın geleceği, bu düsturda inşallah çocuklarımıza dair projelerimiz devam edecek. İnşallah hem iyilikleri paylaşacağız hem de sevgiyi paylaşacağız; dedi.

Aktivitede Can Azerbaycan Bayrağını açan çocuklar kardeş ülkemize de destek verdiler

Fenerbahçe forması giyen Yiğit Efe Özel, “Fenerbahçe forması giymekten mutluluk duyuyorum. Kasım abi ve İyilik Hareketimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Beşiktaşlı Enes Furkan Keskin, “Beşiktaş’ı çok seviyorum. Kasım abi bana forma verdi çok mutlu oldum” şeklinde konuştu..

Biz de bu güzel videolu haber için İHA Taşova Temsilcisi Serdoğan Sıvacı’ya, İhlas Haber Ajansı Spor Müdürü ve TRT Spor Yorumcusu Mustafa Karagöl ile bir çok forma hediyesi gönderen İzmir’den hemşehrimiz Aydemir Arabacı’ya da ayrıca teşekkür ediyoruz.

Yorum Ekle