Çocuklarla Güzel Bir Akşam Yemeği

Taşova By Konyar Restaurant’ta 14 Ekim 2020 Çarşamba günü güzel bir gün yaşandı.

İyilik Hareketi Platformu gönüllüsü isimlerden Almanya Solingen’de yaşayan Mercimek köyünden hemşehrimiz Ömer Kavak ve eşi Emine Kavak Taşova Yeşilırmak ve Yemişen Mahallesi çocuklarına eğitim öğretim dönemi dolayısıyla bir akşam yemeği verdi.

Çocukların mutlu olduğu aktivitede yemeğin ardından çocuklarla sohbet edilip İyilik Hareketi Platformu adına da Kasım Alper Özdemir tarafından Ömer ve Emine Kavak ile Taşova Havadis Gazetesi’nden Ahmet Günaydın’a da sekiz aylık iyilik hareketi yolculuğundaki desteklerinden ötürü şükran plaketi ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Ömer Kavak; İyilik Hareketi Platformu bizleri iyiliğe teşvik ederek gönül kapılarımızı açmaya devam ediyor. Eğitim öğretim adına çocuklarımız adına böyle güzel etkinliklerde yer almak ailem adına gurur verici bir tablo, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum; dedi.

Ahmet Günaydın ise Taşova Havadis Gazetesi ve www.tasova.gen.tr web sitesi olarak bu güzel hareketi destekliyoruz. Ayrıca Ömer Kavak gibi nice eğitim gönüllüsünü de bu kervanda görmek istiyoruz; dedi.

Yorum Ekle