Amasya İtimat

CHP MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ÜNSAL AMASYA TAŞOVALILAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Amasya Millet Vekili Sayın Hüseyin ÜNSAL ve CHP il yönetimindeki heyetle birlikte, Taşovalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne ziyarette bulundu.

Ziyarette Dernek Başkanı  İbrahim KURT  Dernek  faaliyetleri  hakkında basının ve üyelerin mutat faaliyetler hakkında doyurucu bilgiye sahip olduğunu, Taşova Yüksekokul binasının faaliyete geçirilmesi konusunda planlama ve çalışma gruplarının oluşturulduğunu ve bundan sonra bu ekibin faaliyetleri yürüteceğini söyledi.

 Ayrıca önümüzdeki aylarda Dernek Üyelerince oynanacak olan Tiyatronun sunulacağını, Çanakkale ve Ürgüp’e gezi yapılacağını, geniş katılımlı Birinci Amasya  Taşovalılar Bahar Pikniğini  planladıklarını belirtti.

CHP Milletvekili Hüseyin ÜNSAL dernek faaliyetlerini yakından takip ettiğini  her konuda kendilerine destek olacaklarını söyledi. Bu anlamda organize tarım çalışmaların takip ettiklerini, belediyelerin kapanmaması konusun Anayasa Mahkemesine verdiklerini,Taşova ya Yüksekokul konusunda her türlü desteklerini vereceklerini, Tütün konusunun Taşova açısından ülke genelinde olduğu gibi azalmanın olduğunu, Çaydibi Kasabası Sulama Göleti 700 BİN YTL gibi bir paraya ihtiyaç olduğunu ve bu konuda kamuoyu bilincinin oluşması noktasında  Dernekten destek istedi.

Taşovalılar  Derneği başkanı İbrahim KURT  seçim  öncesi gelenlerin, seçim sonrasında da gelmesi anlamında  ilk ziyaretin CHP den gelmesini anlamlı bulduklarını ve diğer vekillerinde sorunları yerinde görüşülmesi noktasında beklediklerini belirtti. CHP komitesine teşekkürlerini belirterek konuşmasını bitirdi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.