BURSALI TEKSTİL’e ULUSLARARASI 9 ÖDÜL …

Haber:  Müslüm Söyler-Amasyanın Sesi

İlçemizden yetişen bir değer, Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, yenilikçi ve katma değerli çalışmalarının karşılığında dünya çapında yepyeni bir başarı hikayesi daha yazdı.

Global endüstriyel ürün markası Nuacotton ile kısa süre önce, iş dünyasının uluslararası düzeydeki en büyük ödüllerinden biri olan American Business Awards‘da 2 ayrı ödüle layık görülen Bursalı, kırılması güç bir rekora daha imza attı.

Bursalı, bu kez de dünyanın en prestijli iş dünyası yarışması olarak gösterilen, çeşitli kategorilerde dünyanın en başarılı kurumlarının ödüllendirildiği International Business Awards‘da (Uluslararası İş Ödülleri) tam 9 ödül birden alarak adeta şov yaptı.

Başvurduğu tüm kategorilerde ödül aldı

Firma, yarışmaya Bursalı markasıyla başvurduğu “Bilim veya Teknolojide Başarı”, “Yılın Şirketi – Giyim, Güzellik ve Moda” kategorilerinde altın ödüle hak kazanırken; “Yılın En Yenilikçi Şirketi”, “Yılın Şirketi – Tüketici Ürünleri” kategorilerinde ise gümüş ödül aldı.

Global endüstriyel ürün markası Nuacotton ile başvurduğu “Tüketici Ürünleri – Ev Ürünleri”, “Yılın Sağlık, Güvenlik ve Çevre Programı”, “Tüketici Ürünleri – Diğer” kategorilerinde altın ödüle layık görülürken; “Yılın İnovasyonu – Tüketici Ürünleri Endüstrileri”, “Sağlık ve İlaç – Ürün” kategorilerinde gümüş ödülün sahibi oldu.

Kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz

Dünya çapında düzenlenen böylesine prestijli bir yarışmada 9 ödül birden almaktan dolayı tarifsiz bir mutluluk yaşadıklarına değinen Bursalı İcra Kurulu Başkanı Alper Bursalı, “Bursalı olarak büyük bir mutluluk yaşıyoruz. Bursalı ve global endüstriyel ürün markamız Nuacotton ile başvurduğumuz tüm kategorilerde ödül aldık. Bu bizim için çok gurur verici. Ar-Ge ve tasarıma dayalı yenilikçi çalışmalarla gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz sayesinde bu başarılara imza atıyoruz. Sürdürülebilir büyüme ve sürekli iyileştirme anlayışıyla, kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Çalışmalarımızı bu tür ödüllerle taçlandırmak bizim için eşsiz bir mutluluk” dedi.

Yorum Ekle