Bu defaki Kan bağışı Nilgün Darıcı için…

Merzifon Vergi Dairesi personeli eski Taşova Televizyonu Kameraman ve Spikeri  Ertuğrul Darıcı’nın :Bir süredir rahatsız olan ve Samsun Onkoloji Hastanesi’nde Lösemi tedavisi gören eşi  (#NilgünDARICI) adına 10 Haziran Perşembe günü başlayan ve 11 Haziran  Cuma günü sona erecek olan  Taşova Merkez Çarşı Camii önündeki kan bağışı  kampanyasına Belediye Başkanı Bayram Öztürk de katılarak  kan bağışında bulundu.
“Kan bağışı hayat kurtarır” sloganını kullanan Başkan  Öztürk,   Belediye  personeli ve tüm Taşovalıları kan bağışı  kampanyasına katılmaya çağırdı.
Kızılay’ın kan bağışı aracı Taşova Merkez Camisi önüne gelerek, gün boyu kan bağışı yapmak isteyen vatandaşlara hizmet verirken, Başkan  Öztürk kan bağışı aracına geçerek  ilk kan bağışını  başlattı.  Öztürk, “Kızılayca  başlatılan, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Hastanesinde tedavi görmekte olan hemşehrimiz Nilgün Darıcı için kan bağışında bulunduk. Duyarlı davranan Taşova halkına teşekkür ediyoruz. 18 ile 65 yaş arası herhangi bir sağlık problemi olmayan herkesi bağışa davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle