Amasya İtimat

BBP İL GENEL MECLİSİ ADAYLARINI VATANDAŞ SAMİMİ DUYGULARLA KARŞILIYOR.

Taşova  BBP ilçe teşkilatı yaklaşan yerel seçimlerde İl Genel Meclisi  adayları Safa Gütekin ve Dilek Güney ile sahaya inerek  köy gezilerine başladı.

Sessiz sedasız ,dur durak bilmeden çalışan   İl Genel Meclisi adayı Safa Gültekin ve Dilek Güney sanayi esnafı  tarafından sevgi ile karşılandı.Sanayi esnafının birebir ellerini sıkarak Türk bayrağı ve seçim bildirileri dağıttı.Köy gezilerini de aralıksız sürdüren  Safa Gültekin ve Dilek Güney, “Gittiğimiz her köyde vatandaşlar rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nu  anarak desteklerini vereceklerini söylüyorlar. Buda bizim çalışma şevkimizi artırıyor.Allah’ın izniyle, Bu dönem ilçemiz ve köylerinden  BBP  olarak en yüksek oyumuzu alacağız” dedi.

21 Mart 2014  günü önceki BBP İlçe Başkanı Ahmet Günaydı’nın da katıldığı köy gezilerinde   yapılan konuşmalarda köylülerin samimi ve sıcak ilgisi  ile karşılandılar.

Köy gezi sonrası değerlendirme yapan,BBP İl Genel Meclisi adayları  Safa Gültekin ve Dilek  Güney,”Görüyoruz ki hiç bir yer kimsenin kalesi değil,Bizleri karşılayan vatandaşlar dualarımız sizinle,bize anlattıklarınızı her yerde anlatın RABBİM yardımcınız olsun” diye uğurlayan, bizleri bağrına basan köy sakinlerine teşekkür ediyoruz” dediler.

Ulaşılabilen değil  herkese ulaşan İl Genel Meclis üyesi  anlayışı ile bizde varız!

Bu haber 39 defa okunmuştur.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.