BAYRAM ÖZTÜRK MEZUN OLDUĞU OKULUN ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

0

BAYRAM ÖZTÜRK MEZUN OLDUĞU OKULUN ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU


Beşincisi düzenlenen “Pansiyon Geceleri” etkinliği 14.03.2012 Çarşamba akşamı gerçekleşti.


Bu haftanın konuğu Taşova Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunlarından Bayram ÖZTÜRK idi. Bayram ÖZTÜRK, Taşova Lisesi Okul Müdürlüğünün yanı sıra ilçemizde bir çok etkinlikte rolü olan Karadeniz Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığını da yürütmektedir.


Taşova Anadolu İmam Hatip Lisesinde geçirdiği öğrencilik yıllarındaki anılarından ve o dönemde yaşanan zorluklardan bahsederek şimdiki imkanların değerinin bilinmesi gerektiğini vurguladı.


Anne-babaların, öğretmenlerin ve devletin öğrencilerden beklentileri olduğunu, bunun için sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çabaladıklarını, bunun karşılığında sizlerin de sizden bekleneni iyi anlayıp sizin de ne istediğinizi üzerine koyarak ona göre bir plan dahilinde çalışmanız gerekir diye öğrencilere öğütlerde bulundu.


Meslek liselerinin katsayı sıkıntısından da bahseden Bayram ÖZTÜRK, bunların çok yakın zamanda tamamen aşılacağının altını çizerek, öğrencilerden tüm sıkıntılara rağmen sıkı çalışarak üniversiteyi kazanmaları ve kendilerini her yönden geliştirmelerini istedi.


Neşeli geçen programın başında ve sonunda öğrencilerimizin şiir ve şarkı sunumları geceyi daha da renklendirdi.

Programın sonunda Müdür Yardımcısı Salim UYGUR, önümüzdeki iki haftanın öğrencilerimizin sınavları olduğundan “Pansiyon Geceleri” etkinliklerine ara verileceğini ilan ederek, Bayram ÖZTÜRK’e kurumu, öğrencileri ve kendi adına teşekkür ederek programı sonlandırdı.


Yorum Ekle