(ASKF) Amasya Başkanı Naci Öztürk’ten bir dizi ziyaret…

Beraberinde; (ASKF) Onur Kurulu Üyesi Cafer Cerit ve  Suluova Belediye Meclisi Üyesi Mustafa Günay ile  Taşova Ziraat Odası Başkanı Hasan Dikmen’i makamında ziyarette  bulunarak yürütülen faaliyetler ve çalışmalar hakkında görüş alış-verişinde bulundular.

Başkan Öztürk, Taşovaspor Antrenörü ve Kulüp Başkanı Osman Keleş ve Cafer Cerit daha sonra, geçtiğimiz ay Taşova Özel İdare Müdürlüğünde Şef olarak göreve  başlayan Vedat Yapal’ı ziyaret ettiler.

Başkan Öztürk, son olarak 31 Ağustos 2021 günü göreve başlayan Kaymakam Ahmet Gökcecik’i makamında ziyaret etti.

Öztürk, ”Bu yıl Amatör küme pandemi nedeniyle yapılamadı. Suluova ve Merzifon’da dörder takım var. Gümüşhacıköy 2022 Ocak ayında başlayacak 1. Amatör kümeye katılacak. Hamamözü’nde ilk kez kulüp kuruldu. 14 Ekim 2021 tarihinde sayın Valimizin himayesinde tüm ilçelerimizi de kapsayacak bir etkinlik yapacağız” şeklinde konuştu. Kaymakam Gökcecik ise Taşovaspor’un durumu ile ilgili  Taşovaspor Antrenörü ve Kulüp Başkanı Osman Keleş’ten bilgi alarak her konuda destek olacağını ifade etti.  Heyete; gazetemiz adına Ahmet Günaydın ve Taşova Orman Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma TOKSOY Derneği Başkanı Kazım Özdemir eşlik ettiler.

Yorum Ekle