Amasya Üniversitesi Öğretim Üyeleri Uluköy Okulunda

Uluköy Şehit Komiser Mustafa Düzgün İlk-Ortaokulu Müdürlüğünün daveti ile  okula gelen Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Ahmet Üstün ve Doç. Dr. Adem Bayar okul öğretmenleri ile buluştular.

19 Aralık 2019 Perşembe günü gerçekleştirilen etkinliğe; İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, Şube Müdürü Yasin Küçük ve diğer okul idarecileri katıldı.

Etkinlik öncesi davetlilere yemek ikramında bulunuldu. Sonrasında okul öğretmenlerine  ”Eğitimde Motivasyon” konulu bir seminer veren Prof. Dr. Ahmet Üstün, eğitimin sevgi, hoşgörü, merhamet olduğunu vurgulayarak öğretmenlerimizin sorunlarını dinledi. Sohbet havasında devam eden seminerde davetli öğretim üyeleri bu organizasyonu düzenleyen Okul Müdürü Erol Gökçe’ye teşekkür ederken, istenildiği ve organize edildiği taktirde her zaman  bu tür etkinlikler gerçekleştirilebileceğini  ifade ettiler. Amasya Üniversitesi öğretim üyeleri Üstün ve Bayar, okul öğretmenlerini Amasya Üniveristesi’ne davet ettiler.
Okul Müdürü Erol Gökçe, davetlerini  kabul ederek okul öğretmenleri ile buluşan Amasya Üniversitesi’nin hocalarına teşekkür ederek, ”Bir sonraki aşamada öğretim üyelerimiz ile eğitimin diğer bir ayağı olan velilerimizi buluşturmak istiyoruz.” dedi.

Yorum Ekle