Amasya İtimat

100. YIL ETKİNLİĞİ ÖRNEK OLDU…

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği gönüllüleri tarafından yeni yaptırılan Millet Bahçesi’den amfi tiyatro etkinlik alanında düzenlenen Türkiye Cumhuriyeti 100 yaşında Zafer Konseri izleyenlerden tam not aldı.

Taşova’da muhteşem bir kalabalığın son ana kadar dağılmadığı etkinlik Ferah Zeydan’ın muhteşem performansıyla da her kesim ve her yaştan insan tarafından takdir edildi.

Çocuklarında doyasıya eğlendiği ve herkese Türk Bayrakları ve balonların dağıldığı ve örnek olan bu gece sonrası şair yazar ve İyilik Hareketi Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir emeği geçenlere teşekkür etti.

Dört yıllık süreçte yine farkındalık oluşturan çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz. diyen Özdemir;

”Türkiye Cumhuriyeti 100 yaşında programımızda ufak tefek aksaklıklar dışında kusursuz geçti. Millet Bahçesi eksikleri tamamlanınca çok daha güzel bir yer olacaktır. Önemli olan bu alanları da kültürel manada kullanarak yeni nesile güzel şeyler de aktarabilmektir. Bize düşen bir şey olursa her daim şahsım ve derneğimiz adına hazır olduğumuzu söylemek istiyorum. Buraya emeği geçen genel iktidara, milletvekillerine, iktidar partisi ilçe il teşkilatı ve belediyemize ayrıca teşekkür ediyorum. Gönlümden geçen bu yaptıklarımızın söz ile değil icraat ile sahiplenilmesidir. Bizim hareketimizin siyaset üstü bir yapı olduğunun bilinmesini de isterim.. Çok güzel bir gece oldu. Öncelikle yerel ve ulusal basınımızın temsilcilerine, etkinlik alanını dolduran hanımefendilere, çocuklarımıza, genç kardeşlerimize sanatçılarımız Ferah Zeydan, Onur Macit, Orhan Türkoğlu, sunucumuz Serkan Aksarı, ana sponsorumuz ve destekçimiz Arabacı Grup Hasan Arabacı kardeşimize, Amasya Bellona sahibi Emrah Şeker abimize ve destek olan gönüllülerimize.. Gerekli izinleri veren Taşova Kaymakamlığımız, Belediyemiz ve İlçe Emniyet Müdürlüğümüz başta olmak üzere etkinlik alanının temizlenmesinde emeği geçen belediye temizlik personelimize kadar canı gönülden teşekkür ediyorum; dedi.”

Yorum Ekle