YEG DERNEĞİ KAMU YÖNETİCİLERİ İLE BULUŞTU

0

Tarım ve Orman Bakanlığı ile Avrupa Birliğinin birlikte sürdürdükleri  Ipard programı Leader tedbiri kapsamında 17-19 Ekim 2018 günleri arasında düzenlenen Yerel Kalkınma Stratejisi YKS  hazırlama eğitimi sonrasında ilçemizde açılış toplantısı 24 Ekim 2018 Çarşamba günü Müftülük Toplantı salonunda geniş katılımlı bir toplantı yapılmıştı.

Yerel Eylem Gurubu Derneği 26 Ekim 2018 Cuma günü saat 14.30’da ise Belediye Nikah salonunda YEG Derneği Başkanı Kadir Aydoğan başkanlığında kamu kurum ve Yerel Kalkınma Stratejisi ile bağlantılı kuruluş müdürleri ile bir odak gurup toplantısı yaptı.

Toplantı öncesi YEG Yönetim Kurulu genç üyesi Gökhan Tekeş’in vatani görevi nedeni ile hediye verilerek askerliğe uğurlandı. Toplantıya Yerel Eylem Gurubu Derneği  Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Bünyamin Şahin, İlçe Jandarma Komutanlığı adına J. Astsubay Bayram Koca, Özel İdare Müdürü Muzaffer Saykal, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Mustafa Okur, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, İlçe Emniyet Müdürlüğü adına Komiser Serhat Temiz, Malmüdürü Hasan Şimşek, Şehit Himmet Aydemir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Faruk Gültekin,  Yüksel Akın Meslek Yüksek Okulu Müdür yardımcısı Yılmaz Çakır,  Nüfus Müdürü Vahap Yılmaz, Devlet Hastanesi Müdürü İsa Akgül, Tapu Müdürü Nihat Bulak, PTT Müdürü Sener Sancı, ŞPAY Metal Müdürü Osman Uysal, Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Ümit Turan, Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Nadir Albayrak, Ziraat Bankası Müdürü Rıza Dalkılıç, Halk Kütüphanesi Şefi Mine Sayan ve YEG üyeleri katıldılar.

Katılımcılar, Köyden kente göçün azaltılması için görüşler ileri sunarken, dağıtılan anket formunu doldurdular.

Yorum Ekle