Buradasınız: Anasayfa / Yazar Arşivi: Taşova Gazetesi

Yazar Arşivi: Taşova Gazetesi

Feed Subscription

SÖZ VERİYORUM BU SEFER TAMAM MEMED’İM

KURUMLAR-KUŞUF -ESENÇAY-KIZGÜLDÜREN 088

  MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet sarı   İlçe merkezindeki   resmi kurum ziyaretleri sonrası  Şahinler ve Esençay köylerini de  ziyaret etti.”Millete efendi olmak için değil , hizmetkâr olmak için yola çıktık. 1 Kasım sizin zaferiniz olacak.” dedi. Seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretlerine devam eden Sarı’yı  köy halkı kahvehane önünde karşıladı. Sarı, gittiği yerlerde köy halkı ile bire bir temas kurup, samimi ... Devamını Oku »

SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

12076973_10207818640574071_1313860021_n

İlçemiz  Kaymakamı  Kudret Kurnaz   başkanlığında     Seçim Güvenliği Toplantısı yapıldı. 1 Kasım’da yapılacak 26. dönem milletvekili  genel seçimlerinde  24 bin 743 seçmen  106  sandıkta oy kullanacak. 5 Ekim 2015 Pazartesi günü saat 14.00’de Kaymakamlık  vakıf  toplantı salonunda başlayan toplantıya; Kaymakam Kudret Kurnaz, İlçe Emniyet Müdürü  İlhan Sönmez , Jandarma Komutanı Mustafa Kemal Akcan, İlçe Nüfus Müdür Vahap Yılmaz , ... Devamını Oku »

AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SARI VE ERTOPÇU KADIN KOLLARI İLE BULUŞTU

19

MHP Amasya Milletvekili adayımız Mehmet Sarı,Gülseren Ertopçu ile birlikte partimizin İl ve  İlçe Kadın Kolları üyeleri ile Amasya’da bir araya geldi. Toplantıya, ilçemiz Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları tam kadro ile katıldı. 4 Ekim 2015 Pazar günü Amasya’da tarihi  Taşhan  Kafeteryasında  Merkez  ve İlçe Kadın Koları  üyelerinin düzenlediği  tanışma ,dayanışma toplantısında milletvekili adayları çoşku ile karşılandı. İlk konuşmayı  MHP 2. ... Devamını Oku »

        ACİL    SERVİSİMİZ   GÜÇLENİYOR

doktorlar 003

  Bir hastanenin vizyonu sayılan Acil Servis,  64. Dönem doktor atamalarında  güçlendirildi. Hastanemiz acil servisinde  Dr. Mustafa Kılıç, Dr. Sinan Caner  ve Dr.Gülsüm Ateş örev yapıyordu. 5 yeni pratisyen hekimin atanması ile güçlendirilen aci servisimizde  8 doktor görev yapacak. Atanan doktorlar ve  mezun oldukları okullar şöyle; Meltem Genç          ( Eskişehir  Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi) Alper Macif              ( İstanbul Üniversitesi  Tıp ... Devamını Oku »

TAŞOVALI EVLADINA SAHİP ÇIKIYOR

S

TAŞOVALI  1 KASIM’DA ASLANI YATAĞINDA BOĞDURMAYACAK Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Amasya  milletvekili adayı Mehmet Sarı , seçim çalışmaları kapsamında 1 Ekim 2015 Perşembe günü esnafları ve pazaryerini ziyaret etti. Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden MHP Amasya  milletvekili adayı Sarı, pazarcı esnafının sorunlarını dinledi. Perşembe günü esnaf ve pazaryerini  ziyaret eden Sarı’ya  partililer de eşlik etti. Pazar esnafıyla birlikte vatandaşların sorunlarını dinleyen ... Devamını Oku »

DAHİLİYE UZMAN DOKTORU GÖREVE BAŞLADI

doktorlar 011

  dönem çekilen kura sonucu ilçemiz Devlet Hastanesine    atanan Dahiliye uzmanı Dr.Ayşegül Acar fiilen 28 Eylül 2015 Pazartesi günü görevine başladı. Zonguldak Bülent  Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu Acar,  2010-2011 yıllarında;Şarköy Toplum sağlığı Merkezinde  görev yapmış olup, .2015 yılında İç Hastalıkları Uzmanlığını tamamlayarak  ilçemiz Devlet Hastanesine atandı. Dahiliye uzman Doktoru Derya Sarıhasan’ın 19 Mayıs Üniversitesi’nde  görev alması ile boşalan  ve görevlendirmelerle  ... Devamını Oku »

MHP  BAYRAMIN İKİNCİ GÜNÜ TAŞOVA’DA SEÇİM STARTINI VERDİ

TAŞOVADA BAYRAM (81)

    “Bizim Memed”   1 Kasım 2015 günü yapılacak 26. dönem  milletvekilliği seçimlerinde  TBMM’ne  vekil göndermeye hazırlanan   Milliyetçi Hareket Partisi  Amasya  milletvekili adayları bayramın ikinci günü bayramlaşma töreninde seçim startını verdi. 25 Eylül 2015  Cuma günü  MHP  Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı , Gülseren Ertopçu, Hüseyin Saka , Amasya İl Başkanı Kadir Kutay Samsun ve beraberindeki heyet , Taşova ... Devamını Oku »

AK PARTİ’DE BAYRAMLAŞMA

TAŞOVADA BAYRAM (41)

  Kurban bayramı dolayısı ile 25 Eylül 2015 Cuma günü AK Parti ilçe teşkilatı Cumhuriyet parkında  bayramlaşma düzenledi. Saat 16.00’da başlayan programına; TBMM Başkan vekili  M. Naci Bostancı, Haluk İpek, Avni Erdemir, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti  İl Başkanı Mehmet Ünek, Belediye Başkanı Bayram  Öztürk,AK Parti İlçe Başkanı Tekin Sobacı ve partililer katıldı. Açış konuşmalarından sonra söz alan ... Devamını Oku »

Mehmet Sarı’nın Kurban Bayramı Mesajı

20

    Milletimizin manevi hayatında önemli bir yeri olan günlerden Kurban Bayramı’na sayılı günler kaldı. Tüm İslam alemi ile birlikte bir bayramı daha idrak etmeye hazırlanıyoruz. Manevi atmosferi ile huzur, güven, birlik ve beraberlik duygularımızı güçlendiren bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluk ve sevincini buruk yaşıyoruz.  Ancak bu manevi atmosferin arzulandığı gibi tam manasıyla oluşabilmesi ve bayramların ağız tadıyla yaşanabilmesi ... Devamını Oku »

HAYVAN PAZARINDA KURBANLIKLAR ALICI BEKLİYOR.

hayvan pazarı 015

Geçtiğimiz yıl 3 bin 500 liraya satılan danalar bu yıl 4 bin 500 liradan alıcı bekliyor. Hal böyle olunca da kurbanlık  almak için pazara gelen vatandaşlar eli boş dönüyor. Hayvan pazarında  kurbanlık satıcıları;   yem fiyatlarının yüksek olması sebebi ile büyük küçük baş kurbanlıklara göre büyük baş kurban fiyatının yüksek olduğunu dile getiriyor. Zamlanan kurbanlıklara vatandaşlar bakmakla yetiniyor. Bu yılki ... Devamını Oku »