VALİMİZ A. CELİL ÖZ DEN VEDA YEMEĞİ

0

 

GÖREV YERLERİ DEĞİŞEN VALİ YARDIMCISI VE KAYMAKAMLARA VALİMİZ BİR VEDA YEMEĞİ VERDİ


Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle başka illere atanan Vali Yardımcısı Hakan Kubalı, Taşova Kaymakamımız İbrahim Halil Şivgan ve Hamamözü Kaymakamı Remzi Demir onuruna 17 Ağustos 2012 günü Valimiz Abdil Celil Öz bir iftar yemeği verdi.


Yemeğe Valimizin eşi Rukiye Öz hanımefendi, Vali Yardımcıları, ilçe kaymakamları, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri eş ve çocukları ile birlikte katıldılar. Sıcak bir ortamda geçen yemek sonrası konuşan Valimiz, mülki amirlerin ülkenin her köşesinde görev yaptıklarını ve sık sık tayin yaşadıklarını belirterek ilimizden ayrılacak olan Vali Yardımcısı Hakan Kubalı, Taşova Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan ve Hamamözü Kaymakamı Remzi Demir’e Amasya’ya yaptıkları hizmetlerden ötürü teşekkür ederek, kendilerine yeni görev yerlerinde başarılar diledi.


Tayinleri çıkan vali yardımcısı ve kaymakamlar ise Amasya’da görev yapmaktan ve Amasyalılara hizmet etmekten dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, Amasya’yı daima hatırlayacaklarını söylediler. Gecenin sonunda Valimiz veda eden Vali Yardımcısı ve Kaymakamlara birer teşekkür plaketi verdi.
Yorum Ekle