TORUNLAR ÇADIR RESTORANT HİZMETE GİRDİ..

0

TORUNLAR ÇADIR RESTORANT  HİZMETE GİRDİ

 


Torunlar Çadır Restorant 19 Aralık Cumartesi günü Saat 13.00 de Yapılan açılış töreni ile hizmete girdi.

 

Torunlar Kuyumculuk İle başlayan, Akaryakıt İstasyonu, Modern bir Halı Saha, Seyir Terası, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’ hizmete sunan Torunlar Kuyumculuk sahibi Bedir Torun ve  Oğulları, İlçemize yakışır hizmetlerine bir yenisini  ekledi.

 

Ömer Torun’dan Yörük çadır hakkında bilgi aldığımızda bize; “Yörük Çadır, tamamen kıl çadırdır, kışın soğuğu ve yağmuru, yazın da sıcağı geçirmez” dedi. Yörük Çadır Dinlenme Tesisinde; çadırın içinin  ve dışının  nostaljik ve otantik bir görünüm kazandırılmış olduğu, şark köşesinin de varlığı  davetlilerin dikkatini çekti.

 

Ömer Torun, hizmetlerinin süreceğini, ocak ayı içerisinde 3 yıldızlı Torunlar Otel’in temelinin atılacağını, böylece komple bir tesis olacağını söyledi.

 

Kaymakam Vekili Tekin Dundar, Taşova Belediye Başkanı Özgür Özdemir, daire amirleri ve 1000e yakın davetlinin katıldığı açılış sonrasında, misafirlere yemek ikram eden Yörük Çadır İşletmecisi  Konyar Yemek Fabrikası, İlçemizde bir boşluğu doldurduğuna inanıyoruz.

 

“İpek Yolunda Dadında Bir Mola’’sıloganı ile işe başlayan Konyar Yemek Fabrikası İşletmecilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

CHA-TAŞOVA GAZETESİ

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 


 


 YÖRÜK ÇADIRI VİDEOSU

Untitled from cesarettin tuzla on Vimeo.

Yorum Ekle