TOKAT BÖLGE KOMUTANI KAYMAKAMIMIZI ZİYARET ETTİ

0

Tokat Bölge Komutanından Kaymakam Kaymak’a Ziyaret

Tokat Jandarma Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hacı İlbaş Taşova Kaymakamı Emin Kaymak’ı makamında ziyaret etti.

Bölge Komutanı Tuğgeneral İlbaş “Taşova ilçemize atanan Kaymakam Vekili Sayın Emin Kaymak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine görevinde ve yapacağı hizmetlerde başarılar diliyorum” dedi.

Kaymakam Emin Kaymak “Bölge komutanımızın bu ziyaretinden memnuniyet duydum ve kendisine teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Ziyarette Amasya İl jandarma Komutanı Albay Ünsal Ağaoğlu ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alper Soner Serin de eşlik ettiler.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberİLÇEMİZDE AMATÖR SPOR HAFTASI KUTLANDI
Sonraki haberTAŞOVA –SAMSUN KARAYOLUNDA İKİ ARAÇ KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI 4 YARALI
1967 Taşova - Sepetli Köyü doğumlu. İlkokulu Köyünde okudu. Ortaokul ve liseyi Taşova İmam Hatip Lisesi'nde (1978-1985), üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde (1985-1990) okudu. 1991'de askerliğini Amasya ve Keşan'da yaptı. Öğretmen. Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581