Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar MTAL(METEM)’den Geleneksel İftar Yemeği

0

Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar MTAL(METEM)’den Geleneksel İftar Yemeği

İlçemiz Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci, öğretmen ve personeli her yıl geleneksel hale getirdikleri “GELENEKSEL 4. İFTAR YEMEĞİ”ni bu sene de gerçekleştirdi.

Eğitim öğretim hayatının tamamını Taşova’mıza adayan ve geçen Nisan ayında emekli olan Müdür Yardımcıları Osman Kazancı’yı da unutmayan ŞPAYMTAL idareci, öğretmen ve personeli güzel bir etkinliğin mutluluğunu yaşadılar.

Okul yöneticileri

“Son dört yıldır düzenlediğimiz ve geleneksel hale gelen iftar yemeğimiz okul bahçemizde gerçekleşti. Okulumuz idareci, öğretmen ve personel arkadaşlar, aileleri ile birlikte katılım sağladığı dostluk-iftar yemeğimiz çok güzel gerçekleşti. Katılan ve emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederiz. Geleneksel iftar yemeğimiz her yıl devam edecek” dediler.

İftar Yemeği, sohbet, muhabbet, voleybol karşılaşması ve hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberBu Yöntem ile İngilizce Her Yaşa Hitap Ediyor.
Sonraki haberTAŞDEF ÜYE DERNEKLERE İFTAR YEMEĞİ VERDİ
1967 Taşova - Sepetli Köyü doğumlu. İlkokulu Köyünde okudu. Ortaokul ve liseyi Taşova İmam Hatip Lisesi'nde (1978-1985), üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde (1985-1990) okudu. 1991'de askerliğini Amasya ve Keşan'da yaptı. Öğretmen. Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581