Taşova Polisinden  Sürücülere Afişli Bayram Uyarısı

0

Taşova Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri Ramazan bayramı öncesi vatandaşları meydana gelebilecek trafik kazalarına karşı uyarmak ve daha dikkatli olmaları için D 100 karayoluna uyarıcı afişler astı.

Vatandaşların huzurlu, mutlu ve güvenli bir şekilde bayram tatiline gidiş ve dönüşlerini sağlamak amacıyla gerekli önlemleri aldıklarını belirten Taşova Trafik Denetleme Büro Amiri İsmet Bolat

Öncelikle şehirler arası yolculuk yapan otobüs ve otomobil sürücüleri olmak üzere tüm araç sürücülerini ikaz ediyor, kurallara riayet etmelerini istiyoruz.

Ramazan Bayramını kutlayacağız. Bu nedenle elde olmayan kazalar bayramı acı içerisinde geçilmesine neden olmaktadır. Vatandaşları uyarı amaçlı afişler asarak dikkatli olmalarını sağlamayı amaçladık. Üzüntü yaşamak istemiyorsak mutlaka trafik kurallarını uyalım. Sevdiklerimizi kaybetmeyelim. Sadece uyarılarımız bayramlar için değil her zaman geçerlidir.

Bayram boyunca da radar, hız kontrolü gibi denetimlerin yanı sıra Amasya Taşova arası sorumluluk bölgemizin farklı bölgelerinde de 24  saat  uygulamalarımız sürecektir” dedi.

 

 

Yorum Ekle