TAŞOVA LİSESİNDEN DÖNEM SONU ETKİNLİĞİ

0

 

TAŞOVA LİSESİNDEN DÖNEM SONU ETKİNLİĞİ


İlçemizin en büyük geçmişi olan Taşova Lisesi’nin geleneksel hale getirmiş olduğu “Dönem Sonu Etkinlikleri”nden birisi daha gerçekleştirildi.


Öğrencilerin dönemlik streslerini attıkları, yeteneklerini sergileme fırsatını buldukları etkinlik, 27 Ocak 2011 Perşembe günü 13.30’da başladı. Öğrencilerimiz türkülerle, mani atışmalarıyla, kısa oyunlarla, gitar dinletisiyle, yöre oyunlarıyla “Taşova Lisesi’nden Bir Demet” sundular.


Programın sonunda Okul Müdürü Bayram ÖZTÜRK, “Bu tür etkinlikler önemlidir. Ama çoğu zaman ihmal edilen bir olgudur. Gençlerimizin yeteneklerini keşfetme ve sunmalarını sağlıyor. Yine aynı şekilde 2. dönem de bu tür sosyal etkinliklere yer vereceğiz. Okulumuzu temsil etme ve yeteneklerini bizlerle paylaşabilme fedakarlığını gösteren öğrencilerimizi, onlara emeği geçen öğretmenlerimizi ve programa katkısı olan tüm değerli insanları kutluyorum.” dedi. Artık programın eğlence bölümüne geçildiğini söyleyen Okul Müdürü Bayram ÖZTÜRK, öğrencilere iyi eğlenceler ve hoş vakit geçirmelerini diledi.


Program, halaylar çekilerek, oyunlar oynanarak sona erdi.

Bizler de başta programı hazırlayan Ramazan ve Kamile TURGUT Öğretmenlerimiz olmak üzere öğrencilerimize güzel bir gün yaşatan herkese teşekkürü bir borç biliriz.


Not: Videosu ileride siz değerli okuyucularımızla paylaşılacaktır.

Yorum Ekle