Buradasınız: Anasayfa / Taşova / TAŞOVA LİSESİ MEZUNLARI 2.KEZ BORABOY GÖLÜNDE BULUŞTU

TAŞOVA LİSESİ MEZUNLARI 2.KEZ BORABOY GÖLÜNDE BULUŞTU

TAŞOVA LİSESİ  MEZUNLARI  2.KEZ BORABOY GÖLÜNDE BULUŞTU


  


 


    Taşova Lisesi  Mezunları,Torunlar Petrol Kuyumculuk ve Özgür Mobilya  sponsorluğunda bayramın  üçüncü günü Boraboy  Gölü’nde bir araya geldi.


     27 Ekim 2012 Cumartesi günü  Erdem Torun ve Hasan  Öztürk’ün organizesinde, saat 11.00  itibaren   Göle gelen  eski  mezunlar okul anılarını paylaşarak hasret giderdiler. Matematik Öğretmeni Durmuş Arabacı’nın duygu yüklü konuşması katılımcıları hüzünlendirdi.Taşova Lisesi Müdürü  Bayram Öztürk ve bir dönem aynı lisede  müdürlük yapmış olan , Belediye Başkanı Özgür Özdemir’in davete katılmaları programa ayrı bir renk kattı.


   Program süresince  katılımcılar kendi aralarında hasret giderirken zaman zamanda anılarını  katılımcılarla paylaştılar. Öğle yemeği ikram edilen  buluşmada çekimi yapılan görüntüler Medya TV de yayınlanacaktır.


    Seneye daha  geniş kapsamlı olması düşünülen program saat 17.00 de sona erdi.


  

   

Bu haber şimdiye kadar toplam 1186 kez okundu.

Yorum yok

  1. Taşova lisesi bu gördüğünüz mezunları gibi daha nicelerini mezun etmişken, son 2-3 senelik mazisine bakın ve idarenin ve milli eğitim müdürlüğünün karnesini de siz değerli halkımız versin magazin peşindeki yöneticiler ve netice Taşova nın bugünkü hali yazık yazık, kendinize gelin magazini bırakın eğitime bakın bakın eskilerden kimleri mezun etmiş, ya siz şimdiki idarecilerr huuuu

  2. TAŞOVA LİSESİ MEZUNLARININ BİR ARAYA GELMESİ GÜZEL. BİR ÖĞRETMENİMİZ, KONUŞMA YAPMIŞ, GÖREVİ DERS SAATİNDE DERS VERECEĞİ YERDE; ECEVİT’ İN TAŞOVADAKİ MİTİNĞİNE GİTMEDİĞİM İÇİN KAFAMA KÖŞELİ YÜZÜKLE ÇAKAN ÖĞRETMENDEN NE DUYGU BEKLENİR. BİZLERİ EĞİTMEK ÖĞRETMEK OLAN GÖREVİNİ UNUTAN, TAŞOVA LİSESİNİ BABASININ EVİ ZANNEDEN ÖĞRETMENE VE LİSEYİ KAVGA GÜRÜLTÜ YERİ HALİNE GETİREN ERDEM BEY SORMAK LAZIM. FİKİRLERİNİZ DEĞİŞMİŞMİ. HEMŞERİCİLİĞİ VE KARDEŞLİĞİ ANLAYABİLMİŞLERMİ.OLGUNLUĞA ERİŞTİLERSE,MAĞDUR TAŞOVA LİSESİ MEZUNLARI OLARAK BİZLERDE KATILIRIZ TABİ.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>