TAŞOVA HENTBOL SPOR İLK ANTREMANINA ÇIKTI

0

Geçtiğimiz sezon Hentbol Erkekler Süper Ligini dördüncü olarak bitiren  Taşova Hentbol Spor takımımız, 2016-2017 yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Kasım ayında Avrupa kupasında oynayacak olan Taşova Hentbol Spor, sportif direktörü Şercan Şenel gazetemize yaptığı açıklamada, 2016-2017 sezon hazırlıklarına takıma yeni kazandırdıkları oyuncularla başladıklarını söyleyerek, “İlk hedeflerinin geçen sezon yakaladıkları başarıyı tekrarlamak olduğunu”  belirtti.  Şenel, :

“Taşova Hentbol Spor olarak Süper Lig’de üçüncü sezonumuzu geçireceğiz. Hem ikinci ligde, hem birinci ligde, hem de Süper Lig’de başarılı olmamızın nedeni hem sporcularımızla, hem de taraftarlarımızla bir aile gibi olmamız. Her takımda olduğu gibi bizde de bazen sıkıntılar oluyor ama bu sıkıntıları dışa vurmadan içimizde çözmeye gayret ediyoruz. Takım olarak yeni sezona başlarken birlikte çalıştığımız Hakan Günal hocamızın yerine takımın başına Sırp Milli Takımı’nda da görev yapmış Vladimir Piki Stanojeviç’i getirdik. Yeni sezona başlarken takım iskeletinin yüzde doksanıını koruduk.    Nilüfer Belediyespor’dan Çetin Çelik, Romanya’nın AHC Dunarea Calarasi takımından Oleksandr Yuzhbabenko ve Göztepe’den kaleci Stanko Kljajic ile anlaşarak kadromuzu daha da güçlendirmeye çalıştık. Taşova Hentbol Spor  olarak 2016-2017 sezonunda sorumluluğumuz daha fazla. Bu sezon üç kulvarda birden mücadele edeceğiz. Bu zorlu süreçte sıkıntı çekmemek için çalışıyoruz. İnşallah yeni sezonda da başarılı maçlar çıkartıp küçük ilçenin büyük yürekli insanlarını mutlu ederiz.”

Biz de Taşova Havadis gazetesi ve Taşova gen tr. ailesi olarak yeni sezonda takımımıza başarılar dileriz.

Yorum Ekle