Taşova Halk Eğitim Merkezi Yaz Kursları Açacak

0

Taşova HEM Yaz Kursları Açacak

Taşova Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Faruk Gültekin yaz kursları kapsamında farklı branşlarda kurslar açacaklarını söyledi.

Taşova Halk Eğitim Merkezi Müdürü Gültekin, farklı branşlarda yaz kursları açacaklarını belirterek, yaz döneminde kurs eğitimi almak isteyenlerin Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne başvurabileceklerini ifade etti.

Yaz döneminde başta okuma yazma, el sanatları, bilgisayar, doğalgaz ateşçiliği, hijyen eğitimi, Kuran-ı Kerim, Arapça, yabancı dil, müzik enstrümanları ve spor branşlarında kurslar açmayı hedefliyoruz.

Bu kurslarımızdan yararlanmak isteyenleri müdürlüğümüze bekliyoruz dedi.

Kurslar:

I . ve II. Kademe Okuma Yazma Kursları,

El Nakışları,

El Sanatları,

Giyim,

Bilgisayar Kullanımı Kursu,

Kalorifer Ateşçiliği,

Doğalgaz Ateşçiliği,

Avcılık,

Hijyen Eğitimi,

Kuran-ı Kerim (Elif ba) Kursu,

Bağlama,

Keman,

Futbol (6-7) Yaş,

Satranç,

Yabancı Dil İngilizce Almanca, Arapça, Fransızca

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberİL GENEL MECLİSİ ESKİ ÜYESİ M. ALİ ATILGAN VEFAT ETTİ
Sonraki haberBELEDİYE SU ve PARKE TAŞI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
1967 Taşova - Sepetli Köyü doğumlu. İlkokulu Köyünde okudu. Ortaokul ve liseyi Taşova İmam Hatip Lisesi'nde (1978-1985), üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde (1985-1990) okudu. 1991'de askerliğini Amasya ve Keşan'da yaptı. Öğretmen. Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581