Cuma , Eylül 19 2014
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Taşova

Kategori Arşivi: Taşova

Haber Aboneliği<

Taşova hakkında ki haberlerin yayımlandığı kategori.

KAYMAKAM ENGİN UYSAL İLÇEMİZDEN AYRILDI

manset_kaymakam_uysal_ilcemizzden_ayrildi

GÜLE GÜLE SAYIN KAYMAKAMIMIZ Kaymakam Engin Uysal İlçemizden Ayrıldı Kaymakam Engin Uysal Kayseri’nin Tomarza ilçe Kaymakamlığına atanması nedeni ile Taşova’dan ayrıldı. Özel bir restoranda  Kaymakam Uysal için bir veda yemeği düzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer’in sunumunu yaptığı veda yemeğine çevre ilçelerin kaymakamları, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, köy ve mahalle muhtarları, stk temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Belediye Başkanı ... Devamını Oku »

KAYMAKAMIMIZIN TAŞOVA HALKINA VEDA MESAJI

manset_kaymakamimizin_zafer_bayrami_mesaji_2014

VEDA MESAJI . Sevgili Taşovalı  kardeşlerim, Yaklaşık iki yıl üç aydır yürütmekte olduğum Taşova Kaymakamlığı’ndan Kayseri Tomarza Kaymakamlığı’na Nisan 2014’de yapmış olduğum talep üzerine 2 yıllık zorunlu hizmetimin bitimi neticesinde Taşova ilçemizden güzel bir ilçemize Kayseri Tomarza’ya atanmış bulunmaktayım. Şerefle, dirayetle, dik duruşla, merhametle yürütmüş olduğum Taşova Kaymakamlığı vazifesini benden önce buraya kura neticesinde atanan 2   meslektaşım gibi iki yılı aşkın şekilde yaptıktan sonra gönül ... Devamını Oku »

KAYMAKAMDAN BELEDİYE SİYASİ PARTİ STK-LARA VEDA ZİYARETİ

kaymakam_veda_ziyaretleri_yrl

Kaymakam Uysal Belediye, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşlarına Veda Ziyaretinde Bulundu Taşova Kaymakamı Engin Uysal Kayseri’nin Tomarza ilçe Kaymakamlığına atanması nedeni ile Belediye, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarına veda ziyaretlerinde bulundu. Kaymakam Uysal, Taşova Belediye Başkanlığı, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Adalet ve Kalkınma Parti ilçe başkanlarını parti binasında Esnaf ve Sanatkarlar odasını hizmet binasında veda ziyaretlerinde bulundu. Uysal ... Devamını Oku »

MAÇA DAVET

tasova_hentbol_spor_kulubu

MAÇA DAVET Türkiye Hentbol Süper Ligi Erkekler Müsabakası Takımlar: * Taşova Hentbol Spor Kulübü * Konya Selçuklu Belediye Spor Kulübü Yer: Taşova Kapalı Spor Salonu Tarih: 20/09/2014 Cumartesi Saat: 13:00 Tüm halkımız davetlidir. Takımımıza moral ve motivasyon için, Taşovalıya yakışır olgun ve asalette, keyifli bir maç izlemek için, Değerli halkımızı bekliyoruz.   TAŞOVA HENTBOL SPOR KULÜBÜ Devamını Oku »

TAŞOVA İMAM HATİP LİSESİ MEZUNLARI VE MENSUPLARI DERNEĞİ KURULDU

manset_taihl_mezun_ve_mensuplari_dernegi_kuruldu

TAŞOVA’DA BİR SİVİL TOPLUM KURULUŞU FİLİZLENDİ İlçemiz İmam Hatip Lisesi mezunları ve mensupları, bir dernek çatısı altında toplanabilmek için bir araya geldiler. 16/09/2014 Salı akşamı Taşova İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği yönetim kurulu bir araya gelerek dernek faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundular. Dernek Başkanı Hüseyin Aytaş başkanlığında bir araya gelen yönetim kuruluna başkan olmak isteyen yönetimde değişiklik isteyen ... Devamını Oku »

CHP İLÇE BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI

chp

2014-2015 Eğitim öğretim yılı 15 Eylül 2014 Pazartesi günü tüm ülkemizde başlamış bulunmaktadır. Bu vesileyle yeni eğitim ve öğretim yılının tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyoruz. İlçemiz Taşova’da da yeni bir eğitim öğretim yılına girmekteyiz. Son okul müdürleri atamasında yapılan büyük haksızlık Taşova Eğitim camiasında ve Taşova kamuoyunda büyük rahatsızlık yaratmıştır. Yapılan bu haksızlığın en büyük sorumlusu ... Devamını Oku »

KAYMAKAM UYSAL’DAN KURUMLARA VEDA ZİYARETLERİ

manset_kaymakam_uysal_kurumlara_veda_ziyareti_yrl

İlçemiz Kaymakamı Uysal’dan Veda Ziyaretleri Taşova Kaymakamı Engin Uysal, Kayseri’nin Tomarza İlçe Kaymakamlığına atanması nedeni ile resmi kurumlara veda ziyaretlerinde bulundu. İlçe Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğüne veda ziyaretlerinde bulunan Kaymakam Uysal, “Taşova’da iki yıl iki ay süren görevimizi tamamladık. Görev süremiz içerisinde tüm kurumlarımızla uyumlu ve başarılı çalışmalar yaptık. Tüm kurum müdürlerimiz ve ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANI BAYRAM ÖZTÜRK

belediye-baskani-ozturk_1

Belediye Başkanı Öztürk  Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk canlı hayvan alım satımı yapan esnaflarla bir araya  gelerek sorunlarını dinledi. Başkan Öztürk “Belediyemize ait hayvan pazarını canlandırmak ve canlı hayvan alım satımı yapan esnaflarımızın sorunlarına çözüm bulmak için bir araya geldik. Önceki yıllarda en yoğun alışverişin yapıldığı hayvan pazarı Taşova pazarı idi son yıllarda bu canlılık kayboldu. Hayvan pazarının etkisiz oluşundan ... Devamını Oku »

TAŞOVA ENGELLİLER DERNEĞİNE ZİYARET

tasova-engelliler-dernegine-ziyaret

​​ Taşova Engelliler Derneğine Ziyaret Türkiye Sakatlar Derneği Amasya şube Başkanı ve Valilik engelliler il koordinasyon üyesi Abdullah Ayyıldız Taşova Engelliler derneği başkanı Yavuz Aydın’ı dernek binasında ziyaret etti. Ayyıldız “Taşova Engelliler Derneği başkanı sayın Yavuz Aydın’ı ziyaret ettik. İlçelerimizde buluna derneklerimizi zaman zaman ziyaret ederek sorunlarını il koordinasyon kurulunda dile getiriyoruz. Tüm dernek başkanlarımızla diyalog içerisindeyiz. Birbirimizin eksikliğini tamamlamak ... Devamını Oku »

YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI HAYIRLI OLSUN

manset_2014-2015_yili_acilis_hacibey_io

Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürü Tümer “Yeni Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Uğurlu Olsun” Taşova ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer  2014-2015 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısı ile Hacıbey köyü ilkokulunu ziyaret etti. Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Tümer “Yeni başlangıçlar her zaman heyecanlı olur. Okula yeni başlayan öğrencilerimizde, bir üst sınıfa geçen öğrencilerimizde, öğretmenlerimizde, velilerimizde ve ... Devamını Oku »

Kapat
Taşova Gazetesini Sosyal Medya'da Takip Edin
Beğen veya Takip Et butonuna basarak Taşova Gazetesi'ne destek verebilir ayrıca haberleri her platformda anında takip edebilirsiniz.