Taşova Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği

0

Taşova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünzce bu yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği farklı bir davetli kitlesi ile gerçekleştirildi.

Belediye bayan personelleri ve erkek personellerinin eşlerinin katılımları ile gerçekleştirilen programda Belediye Başkanı tüm kadınlarımızın günlerini kutlayarak,kadın olmanın,anne olmanın ulviliğine ve aynı zamanda zorluğuna vurgu yaptı.

Dinimizin kadına verdiği değere vurgu yaparak,bu günkü ortaya çıkan kadına dair olumsuzlukların dinin gereği gibi anlaşılıp, yaşanmamasından kaynaklandığını belirtti.

Şehit ve şehit annelerimize rahmet dileyerek,sorumluluklarının ağırlığını ifade ederek,personel ve personel eşlerine belediye hizmetlerinin halkımıza ulaşmasında gösterdikleri fedakarlıktan dolayı tesekkür etti.

Hizmet anlayışlarının halkımıza, kadınlarımıza, çocuklarımıza yönelik olduğunu belirterek,hükümetimizin hedeflediği ve gerçekleştirdiği hizmetler doğrultusunda, belediye olarak her gün yeni ve farklı hizmet sunabilme gayretlerinin devam ettiğini,edeceğini ifade ederek, katılımlarından dolayı personel ve personel eşlerine teşekkür etti.

 

Yorum Ekle