ŞPAYMETAL’den Samsun Mobilya Fuarı´na Teknik Gezi düzenlendi

0

Bünyesinde “Mobilya İç Mekan Tasarımı” Alanı da bulunan İlçemiz Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Samsun Tüyap Fuar alanında 6 Mart 2018 Salı günü açılışı yapılan “Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı 2018″e okul olarak gezi düzenledi.

Geziye Mobilya İç Mekan Tasarımı Alanı Öğrencileri ile Alan Şefi İbrahim Şevki Genc ve alan öğretmeni Halil Konur eşliğinde katılırken, Gezi grubunun başında Okul Müdürü Osman Uysal ve Müdür Yardımcısı Ayhan Soyal da yer aldı. 

Gezi, Samsun Tekkeköy TÜYAP Fuar alanında yer alan “Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı 2018” stantlarını gezerek başladı. Yeni çıkan ve tasarımlar ve firmaların ürünleri yerinde incelendi. Fuar alanında yer alan İlçemiz ve Karadeniz´in büyük işletmelerinden Özgür Mobilya standı gezilerek yöneticilerinden Hayrullah Ağış  ile birlikte resimler çekinildi. 

Gezi programı öğle yemeğinin ardından Samsun´da yer alan tarihi mekanların gezilmesiyle tamamlandı.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberTAŞOVA TES iLÇE MİLLİ EĞİTİMİ ZİYARET ETTİ
Sonraki haberTaşova’da Çocuklar Paylaşıyor Oyuncaklar Sevindiriyor Projesi
1967 Taşova - Sepetli Köyü doğumlu. İlkokulu Köyünde okudu. Ortaokul ve liseyi Taşova İmam Hatip Lisesi'nde (1978-1985), üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde (1985-1990) okudu. 1991'de askerliğini Amasya ve Keşan'da yaptı. Öğretmen. Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581