SOSYAL GÜVENLİK (SGK) HAFTASI ETKİNLİĞİ

0

İlçemizde  Sosyal Güvenlik Haftası Etkinliği

    Taşova Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Kenan Bal 13-19 tarihleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik haftası nedeniyle Atatürk Ortaokulu ve Yeşilırmak İlkokulunda öğrencileri İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hamit Akkoyunlu ile birlikte ziyaret ederek SGK tarafından hazırlanan kitapları hediye etti.

Bal burada yaptığı açıklama “16 Haziran 2006 yılında   yayınlanan 5502 sayılı yasayla yürürlüğe giren ve bu yasayla SGK’ nın kuruluşu, teşkilat, görev ve yetkilerine ilişkin esasları belirleyen kanunun yayım tarihi olan 16 Mayıs’ ın içinde bulunduğu haftayı Sosyal Güvenlik Haftası olarak her yıl kutlamaktayız. Bu yıl 13-19/Mayıs 2013 tarihleri arasında bu kutlamalar gerçekleşecektir.

Bilgi işlem teknolojisine önem vererek kurumumuzda hizmetlerin kalitesini arttırmak, nüfusumuzun tamamını kapsayan güçlü ve sürdürülebilir vatandaş odaklı hizmet ilkesinin gereği olarak etkin, süratli ve kaliteli hizmet sunabilmek Kurumumuzun birinci temel hedefidir.

Sosyal Güvenlik Haftası’ nın ülkemizin tüm kesimleri için kutlu olmasını, bu haftanın Sosyal Güvenlik bilinci ve anlayışının yaygınlaşmasına katkı sağlaması temennisi ile personelimizin ve tüm Taşova halkının Sosyal Güvenlik Haftasını en içten dileklerimle kutluyorum”dedi.

Yorum Ekle