SERALARDA GÜNEŞ KADINLAR İÇİN DOĞUYOR PROJE KURSİYERLERİ SERTİFİKALARINI ALDILAR

0

SERALARDA GÜNEŞ KADINLAR İÇİN DOĞUYOR PROJE KURSİYERLERİ SERTİFİKALARINI ALDILAR

“Seralarda Güneş Kadınlar İçin Doğuyor” projesinin sona ermesi nedeni ile proje süresince kurs gören 24 kursiyere sertifika töreni düzenlendi.


Avrupa birliği kadın istihdamının desteklenmesi hibe programı kapsamında İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca yürütülen “Seralarda Güneş Kadınlar İçin Doğuyor” projesinin sona ermesi dolayısı ile bir etkinlik düzenlendi.


18 Temmuz 2011 Pazartesi günü saat 15:00 de İlçemiz Torunlar Çadır Restoran’da başlayan sertifika töreninde, 1140 saatlik eğitim programını başarı ile tamamlayan kursiyerlere sertifikalarının dağıtımı töreni gerçekleştirildi. Törene, Taşova Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan, Taşova Belediye Başkanı Özgür Özdemir, belde belediye başkanları, daire amirleri, kursiyerler ve basın mensupları katıldı.


Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Kaymakamımız Sayın İbrahim Halil Şivgan; “Uzun bir maratonun sonuna geldik, Türkiye’de ilk on projenin arasında olan bu projede emeği geçen Ziraat Odası Başkanı, belediye başkanları, Proje Genel Koordinatörü ve Teknik Koordinatörüne teşekkür ediyorum”, dedi.


Proje Genel Koordinatörü Mehmet Açan ve Teknik Koordinatörü Şengül Şenel’in konuşmalarından sonra sertifika dağıtımına geçildi.


Program, sertifikalarını alan kursiyerlerin hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.* Daha fazla resim için <<<TIKLAYINIZ>>>


* Videosu:

Yorum Ekle